4 Zodiako ženklai, kurių laukia siaubingas rugsėjis

people-2587420_1920
Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Šis ruduo ramybę ir susikaupimą atneš ne visiems. Astrologai išskiria 4 Zodiako ženklus, kuriems rugsėjis paruošė galybę krizių, nuostolių ir iššūkių. Kam šis mėnuo bus tiesiog siaubingas?

Avinas

Rugsėjį Avino ženklo astovams teks atlaikyti krizę artimuose santykiuose. Tai gali būti antroji pusė, šeimos narys ar geras bičiulis. Galimi nesusupratimai darbovietėje, galite būti apkaltinti dėl kažko, kas įvyko ne dėl jūsų kaltės, prarasti paaukštinimo ar didesnio atlyginimo galimybę.

Dvyniai 

Šį mėnesį galite jaustis daug jautresni nei įprastai. Kamuos nepaaiškinamas liūdesys, prisiminimai iš praeities įvykių, kurių nebegalite pakeisti, savigraužos jausmas. Rūškana nuotaika neleis atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu, dėl to galite jaustis pikti ir pavargę. Darbas kris iš rankų. Patartina „neiškrauti“ blogų emocijų ant artimųjų, nes taip galite smarkiai pakenkti savo santykiams. 

Svarstyklės 

Svarstyklėms rugsėji vertėtų itin saugotis toksiškų žmonių. Tikėtina, kad pakliūsite į sukčių pinkles, todėl būkite itin atidūs, ypač kažką pirkdami ar tvarkydami finansinius reikalus. Galimas turto praradimas ir nuostoliai, susiję su nekilnojamuoju turtu. Rugsėjį geriausia elgtis ramiai ir nepriimti jokių svarbių sprendimų.

Žuvys 

Šis mėnuo Žuvims bus itin intensyvus ir permainingas. Viską priimsite per daug asmeniškai, būsite perdėtai jautrūs, todėl galite pyktis ir konfliktuoti su žmonėmis, kurie net nelinki jums blogo. Antroje rugsėjo pusėje reikėtų labiau saugoti brangius daiktus, padidės vagystės, gaisro ar avarijos tikimybė jūsų gyvenamojoje aplinkoje.