4 subtilūs ženklai, jog jis meluoja, kad myli jus

4 subtilūs ženklai, jog jis meluoja, kad myli jus
Vilnius
Freepik.com nuotr.
Reporteris Dovilė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Kartais labai sunku atskirti rimtus santykius nuo nerimtų. Jei jūsų antroji pusė nuolat jums kartoja, kad esate jam vienintelė ir nepakartojama, kažkuriuo momentu tuo imate ir patikite, tačiau pasitaiko atvejų, kai tai sakantis vyras su jumis nori tiesiog gerai praleisti laiką. Turėtumėte atkreipti dėmesį į tam tikrus ženklus, kurie gali padėti suprasti, kada vyras nėra nuoširdus sakydamas žodžius „aš myliu tave“.

1. Jūsų santykiuose nėra ypatingų akimirkų

Santykiai su žmogumi, kurį tikrai mylite, leidžia jums jaustis ypatingai. Nors ir atrodo, kad nieko ypatingo nevyksta, tačiau jūsų neapleidžia malonus jausmas vien jau nuo buvimo kartu su savo simpatija. Žinoma, vien tik buvimas kartu ir nieko neveikimas po kurio laiko ima nebedžiuginti, tad svarbu planuoti bendrą jūsų laisvalaikį taip, kad jis jums abiem teiktų tik geras emocijas. Tai nereiškia, kad visada turi vykti kažkas didingo ir iškilmingo, greičiau kaip tik turėtumėte jausti malonumą įvairiose smulkmenose. Tačiau jeigu jūsų santykiuose niekas nedžiugina, verta susimąstyti, ar tikrai verta būti santykiuose su šiuo žmogumi.

2. Seksas yra vienintelis dalykas, kuris jus sieja

Jūsų seksualinis gyvenimas yra nuostabus, tačiau jei tai tėra vienintelis jus siejantis dalykas, pagalvokite, ar tokie santykiai turi kokių nors perspektyvų. Greičiausiai tokie santykiai iki meilės taip ir „neužaugs“, tad turite nuspręsti, ar jums tinka tik fizinis artumas.

3. Jūs daug ko nežinote vienas apie kitą

Jei su partneriu planuojate rimtus santykius, tikriausiai norėtumėte sužinoti apie savo partnerio šeimą ir draugus. Jei norite ateities kartu, jums būtų įdomu pažinti savo partnerio artimuosius. Jei vyras jau ilgą laiką jūsų nesupažindina nei su savo artimaisiais, nei su draugais, jums turėtų kilti įtarimas, kad jis su jumis neplanuoja nieko rimto.

4. Tarp jūsų nėra diskusijų rimtomis temomis

Bendravimas yra labai svarbi santykių dalis. Bendraudami turėtumėte jaustis laisvi ir nevengti įvairių temų. Bendravimas nereiškia vien tik kalbėjimo apie orą ir kitus nereikšmingus dalykus, turėtumėte mokėti kalbėtis ir apie rimtas bei svarbias problemas. Partneriai, kurie tikrai myli vienas kitą, kalba apie ateities planus, vaikus, kelionių vietas ir pan. Jei jūsų pokalbių temos visada paviršutiniškos – tikėtina, kad meile jūsų poroje nekvepia.

Jei atsižvelgsite į šiuos ženklus, galbūt išvengsite santykių su žmogumi, kuris jūsų rimtai nevertina, o renkasi tik smagiam laiko praleidimui. Geroji naujiena ta, kad ne visi vyrai yra tokie, yra tokių, kurie yra tikrai pasiruošę mylėti nuoširdžiai.

 

Parengta pagal užsienio spaudą