3 Zodiako ženklai, kurių rugpjūtį laukia staigmena

dark-clouds_V0JDILVK6Y
Lietuva
stocksnap.io nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Užsienio spauda

Rugpjūtis – energetiškai stiprus mėnuo. Vieni vasaros pabaigą pasitiks ramiai, tačiau kitų laukia dar nepatirti nuotykiai ar net staigmena. Sužinokite, ar šį kartą žvaigždės bus palankios būtent jūsų Zodiako ženklui.

AVINAS

Šio ženklo atstovai – nuotykių entuziastai. Ugningasis Avinas rugpjūtį klesti ir toliau klestės iki pat vasaros pabaigos. Didžiausias šio ženklo atstovų įkvėpimas yra įspūdžiai, nuotykiai ir, žinoma, meilė, tad šis mėnuo gali pažerti staigmeną, susijusią su netikėtu pasimatymu. Avinas, norėdamas nepamirštamo vasaros nuotykio, turėtų nedvejodamas nerti į malonumų sūkurį ir leisti įvykiams tekėti sava vaga.

LIŪTAS

Taip, rugpjūtis būtent Liūto mėnuo, todėl nereikėtų stebėtis, kad žvaigždės palankios būtent po šiuo ženklu gimusiems žmonėms. Ne paslaptis, kad šio ženklo atstovai vertina didingus gestus ir dėmesį. Būtent tai jie gali patirti šį mėnesį. Ir tai tikrai ne gimtadienio sveikinimai ir dovanos. Liūto laukia staigmena, susijusi su jo asmenybės išaukštinimu ir sėkme darbiniuose reikaluose.

VANDENIS

Dar vienas Zodiako ženklas, kuriam rugpjūtis pažers nuotykius – Vandenis. Jo novatoriškumas ir polinkis į neregėtus potyrius gali būti išpildytas būtent paskutinį šios vasaros mėnesį. Jeigu smalsumas ar vidinis balsas šio ženklo atstovus ves į nežinią, jiems telieka pasiduoti pagundoms ir leistis į nuotykių kupiną kelią. Būtent įvykių epicentre atisidūrusio Vandenio gali laukti staigmena.