3 Zodiako ženklai, kurių atstovėms nesiseka meilėje

Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Astrologai įvardijo tris Zodiako ženklus, kurių moteriškos lyties atstovėms meilė nėra pati sėkmingiausia sritis. Jos visą gyenimą nepraranda vilties surasti tą vienintelį, bet dažniausiai vis tiek lieka vienos ir nusivylusios.

Žuvys

Šio Zodiako ženklo moterys labai atsakingos ir savarankiškos, įpratusios viską nuspręsti tiek už save, tiek už savo partnerį. Ne paslaptis, kad vyrams labai nepatinka, kai moterys atvirai už jas priima sprendimus. Dažniausiai tai sukelia pyktį ir norą pabėgti. Esant tokiam spaudimui, vargu ar pavyks išsaugoti santykius. Todėl dažnai vyrai pabėga nuo Žuvų ženklo moterų ir negrįžta.

Dvyniai

Santykių pradžioje Dvynių ženklo moterys yra labai linksmos, žavios ir mielos. Vyrus tai žavi, jiems tai patinka. Tačiau ilgainiui, kai santykiuose atsiranda rutina, šio Zodiako ženklo atstovės pradeda nuobodžiauti ir erzinti vyrą pretenzijomis ir priekaištais. Tai sukelia nesibaigiančius kofliktus ir nebeikalingą santykių aiškinimąsi. Galiausiai, vyrai neapsikenčia ir jas pasieka. 

Šaulys

Ne paslaptis, kad Šaulio ženklo moterys savo žavesiu labai traukia vyrus. Iš prigimties jos linkusios flirtuoti, o vyrams tai patinka. Tačiau Šaulės turi vieną minusą. Moterys, gimusios po šiuo Zodiako ženklu, visiškai nemėgsta buitinių rūpesčių. Jos nevirs, neplaus, nevalys. Jei vyras perims šiuos darbus ir leis moteriai būti namų dama, jis bus laimingas, o jei ne – tokių santykių rezultatas aiškus.