3 slaptos priežastys, kodėl vyrai palieka nuostabias moteris

image-quarrelled-lovely-couple-sitting-separately-couch-home
Lietuva
freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Užsienio spauda

Jeigu kada nors likote priblokšta, nes partneris jus netikėtai paliko, įkvėpkite ir nusiraminkite. Vyrai palieka ir nuostabias moteris. Kartais neįmanoma nuspėti artėjančio išsiskyrimo, nes net tuomet, kai vienam partneriui santykiai atrodo tobuli, gali paaiškėti, kad kitam jie niekada nebuvo tokie. Atskleisime 3 priežastis, kodėl vyrai gali palikti tobulą moterį.

Išsiskyrimas visada yra skaudi patirtis. Neretai jausmus užaštrina suvokimas, kad nežinote, kodėl iš tiesų jus paliko vyras. Štai 3 priežastys, kodėl vyrai palieka moteris, tačiau neretai nedrįsta savo partnerei jų atskleisti.

1. SPAUDIMAS

Vyrai santykiuose kartais jaučiasi per daug spaudžiami. Nuolat persekiojote savo vyrą? Norėjote daugiau meilės, intymumo, dėmesio ir nuolat jam tai primindavote? Jus buvo apėmęs jausmas, kad visą laiką bandėte „sutaisyti“ santykius?

Jeigu galite susitapatinti su bet kuriuo iš šių veiksmų, veikiausiai jūsų vyras jautė per didelį spaudimą. Kai santykiuose atsiranda disbalansas ir vyras jaučia, kad niekaip negali įtikti savo partnerei, jį apima neviltis.

Daugelis vyrų stengiasi išvengti emocinio spaudimo, todėl pirminis instinktas – bėgti. Mintimis jis jaučia, kad viskas, ką jis daro, nėra pakankama (ir niekada nebus) ir jam nepavyks susidoroti su iššūkiais. Dėl to vyrai, užuot susidoroję su problemomis, užrakina savo širdis.

2. KONKURENCIJA

Jeigu vyras jaučia, kad santykiuose turi konkuruoti su moterimi dėl kontrolės, jis ne tik jaučiasi silpnas, bet ir nevyriškas. Turėkite galvoje, kad tai yra labai svarbu.

Tai jokiu būdu nereiškia, kad vyras turėtų kontroliuoti visą santykių tėkmę. Priešingai. Tai nebūtų sąžininga nė vieno partnerio atžvilgiu. Sėkmingi santykiai turi vienas kitą papildančių jėgų, kai kiekvienas asmuo tam tikrose situacijose atsisako kontrolės sąmoningai. Jeigu santykiuose bus varžomasi dėl pergalės, jie žlugs.

Jokiam vyrui nebūtų lengva pripažinti, kad jis metė savo moterį dėl konkurencijos. Dažnu atveju, vyrai įvardija visai kitą skyrybų priežastį ir vengia pripažinti, kad santykiuose jautėsi menkesni.

3. PAGARBA

Vyras negali santykiuose jaustis visavertis, jeigu moteris jo negerbia. Joks vyras nesijaus gerai šalia moters, kuri jam atstos sieną. Vyras nori jaustis užuovėja ir apsauga moteriai bei žinoti, kad silpniausia akimirką ji pasikliaus juo. Kiekviena moteris yra vyro didybės raktas.

Kad būtų geras partneris ir gebėtų šalia moters atskleisti gerąsias savo savybes, vyrui reikia gilaus suvokimo, kad jis yra gerbiamas. Kai moteris žavisi savo vyru ir yra linkusi pabrėžti tai, ką jis sugeba, o ne tai, ko nemoka ar negali, bet kuris vyriškosios lyties atstovas jaučiasi vertinamas.