3 nelaimingiausios moterys pagal Zodiako ženklą: jas dažnai apgaudinėja vyrai

Lietuva
Freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Užsienio spauda

Astrologai įvardijo tris nelaimingas Zodiako ženklų atstoves. Šias moteris dažnai apgaudinėja vyrai. Pasak astrologų, jos niekada neturėtų prarasti budrumo santykiuose.

Vėžys

Pasak astrologų, šio Zodiako ženklo moterys yra neryžtingos ir mažai pasitiki savimi, o vyrai tai jaučia. 

Vėžio ženklo atstovės dažnai atrodo keistos ir nepasiekiamos. Vyrai gali šias moteris apgaudinėti, norėdami rasti aistros ir meilės kitų glėbyje.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo moterys yra labai aistringos, tačiau nemoka paskirstyti savo dėmesio tinkamai. Jos plėšosi tarp meilės, draugų, šeimos ir darbo. 

Astrologai teigia, kad Mergelės linkusios daryti blogus pasirinkimus, kurie nėra naudingi jų romantiškiems santykiams, dėl to jų partneriai negauna iš santykių to, ko tikisi. Vyrai, įsimylėję aistringas Mergeles, ieško dėmesio ir dažnai jį randa kitos moters glėbyje. 

Žuvys

Šio Zodiako ženklo moterys labai myli savo antras puses, tačiau nėra pačios aistringiausios partnerės. Žuvys dažnai ignoruoja savo seksualinę energiją, būna užsidariusios ir sunkiai atsipalaiduoja. 

Vyrai, įsimylėję šio ženklo atstoves, dažnai nusivilia. Jie nori šalia savęs matyti viliojančias ir aistringas moteris, o supratę, kad to nesulauks, pradeda „eiti į kairę“.