3 neišskiriamos poros pagal Zodiaką: juos išskirs tik mirtis

pexels-vera-arsic-984918
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Gražina Vasiliauskaitė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Alfa.lt

Šios 3 Zodiako ženklų poros tarsi sukurtos būti kartu: jie panašūs, sutampa jų požiūris į gyvenimą. Būtent apie šias sąjungas galima lengvai pasakyti, kad jos kartu bus iki mirtis juos išskirs.

Vėžys ir Skorpionas

Abu Zodiako ženklai yra gana uždari ir moka valdyti kitus, nors išoriškai atrodo bendraujantys ir linksmi žmonės. Porą vienija turtingas ir prieštaringas vidinis pasaulis, potraukis filosofijai ir ypatingas pasaulio suvokimas. Vėžys ir Skorpionas kartu suformuoja savo santykių šeimoje ir su kitais žmonėmis sampratą. Abu ženklai veikia išvien, turi bendrą gyvenimo struktūrą, todėl retai kada kyla prieštaravimų. Jie sumaniai susidoroja su sunkumais ir dirba drauge Atskirai jie yra visiškai skirtingi žmonės, bet kaip pora jie tampa vienu vienetu.

Ožiaragis ir Jautis


Iš išorės jie atrodo skirtingi, tačiau būtent šeimos gyvenime išryškėja jų panašumai. Ožiaragis ir Jautis yra orientuoti į karjerą, namų tobulinimą, todėl jų šeimose nekyla dilemų, kas svarbiau: ramus šeimos vakaras ar svarbus projektas. Ožiaragis ir Jautis yra orientuoti į karjerą Abu supranta, kad nuo jų finansinės būklės priklauso vaikų ateitis, graži aplinka namuose ir bendro poilsio kokybė. Poroje nesusipratimų dėl sutuoktinio užimtumo nekyla: darbas neliečiamas ir prioritetas. Jautis ir Ožiaragis vertina šeimą ir gerbia partnerį, todėl jiems lengva visą gyvenimą nugyventi kartu.

Svarstyklės ir Vandenis

Svarstyklės ir Vandenis yra panašūs savo nežymia izoliacija nuo realaus pasaulio: mąsto globaliau ir plačiau nei kitų Zodiako ženklų atstovai, todėl būtent šioje sąjungoje jie randa palaikymą ir supratimą. Svarstyklės priima sudėtingą ir įvairiapusį partnerį su jo prieštaringais norais ir fantastiškais planais, o Vandenis suteikia įkvėpimo mylimam žmogui, priversdamas patikėti savimi ir atsikratyti neryžtingumo. Šioje poroje sutuoktiniai turi tas pačias vertybes ir panašias mintis, tačiau pirmo susitikimo metu dažnai suabejoja pagalvoję, kad yra pernelyg skirtingi ir vienas kitam netinka. Svarstyklės ir Vandenis supranta ir palaiko vienas kitą Šie partneriai turi tik keletą bendrų bruožų, padedančių būti kartu. Daugeliu atžvilgių jie yra vienas kito priešingybės, tačiau tai leidžia jiems sukurti tvirtą ir stabilų aljansą. Jų sąjunga išsilaiko ilgai.