Sportas | 6 MIN.

2021 metai Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijoje – sunkūs, bet sėkmingi

anonymous anonymous
2021 m. gruodžio 31 d. 16:08
61cf0d3735fb0.jpg

2022 metams beldžiantis į duris, minutėlei stabtelkime, atsigręžkime atgal, kad tradiciškai apžvelgtume, kokie besibaigiantys 2021-ieji buvo Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijai. Svarbiausi darbai, pergalės, pasiekimai, kuo galime pasigirti, o ko dar nespėta padaryti. Apie visa tai kalbėjomės su Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos direktoriumi Aivaru Strockiu.

Vietos užtenka visiems: nuo pradedančiųjų iki širdžių čempionų

Paprašytas įvertinti šiuos metus akademijos direktorius Aivaras Strockis atsidūsta: „Metai visiems buvo sudėtingi“, – netrukus jau linksmesne gaida tęsia, – „tačiau, atsižvelgiant į visus sunkumus, manau, kad akademijai sekėsi visai neblogai. Įvyko beveik visi planuoti žolės riedulio čempionatai, tiek uždarų patalpų, tiek lauko. Regbio sporto šakoje taip pat viskas buvo daugmaž pagal planą. Abiejų sporto šakų atstovų rezultatai džiugina, pergalių kraitis – nemažas. Tikimės, kad kuo toliau, tuo varžybų daugės, mūsų sportininkų meistriškumas kils ir galėsime girtis dar geresniais pasiekimais“.

Aivaras Strockis vienu svarbiausių 2021 metų pasiekimų vadina gerų santykių su abiejų sporto šakų federacijomis tęstinumą. Ar tai paskatino didesnį sporto institucijų pasitikėjimą akademija?

„Dėmesio nestigome, kadangi savo darbu įrodėme, kad esame verti pasitikėjimo. Akademijoje dirba stiprūs treneriai ir administracija. Visus mums patikėtus darbus įgyvendiname ir patys rodome iniciatyvą. Mūsų akademijos pasiūlytas mažiausių vaikų žolės riedulio varžybų formatas įgavo pagreitį ir jau vykdomas Lietuvos mastu. Regbio federacijos vadovai taip pat žino, kad gali mumis pasitikėti, kai kalbama apie turnyrų ar varžybų organizavimą“, – sako A. Strockis.

Šiaulių regbio stadionas šiemet nuolat aidėdavo nuo vaikų ir jau patyrusių žaidėjų šūksnių, trenerių raginimų, sirgalių ošimo. Čia žengti pirmieji mažųjų žingsniai regbio sporto šakos pasaulyje, vyko ir aukščiausio lygio regbio kovos Baltijos TOP lygoje, Europos čempionato mačai, net tarptautinis regbio 7 turnyras „Šiauliai 7‘s“. Čia vietos užteko visiems. Ovacijomis ir audringais plojimais pasitikti Lietuvos didžiavyriai, sugrįžę iš Europos čempionato ir sensacingai bendroje įskaitoje užėmę ketvirtą vietą. Tuomet Šiaulių regbio akademijos stadione širdžių čempionus sutiko ne tik gausus būrys artimųjų, bendraminčių ir gerbėjų, sportininkus pagerbė ir Šiaulių miesto valdžios atstovai.

Mūsų pasididžiavimas – akademijos treneriai

Šiemet garbingų jubiliejų proga sveikinti žolės riedulio treneriai Vaidotas Vaičeliūnas ir Genutė Juodienė. Treneriai pagerbti akademijoje, sulaukė ir miesto vadovų dėmesio. Gėlės, dovanos, gražūs žodžiai – tai įvertinimas už ilgametį darbą, ugdant jaunąją kartą. Šiuo metu Vaidotas Vaičeliūnas tęsia darbus su daugkartine Lietuvos čempione „Ginstrektės“ komanda, taip pat treniruoja mergaičių komandas, o Genutė Juodienė ateinančius metus pradės su visiškai naujai suburta mergaičių komanda. Jaunos, ką tik treniruotes pradėjusios mergaitės jau gavo ir pirmų varžybų krikštą bei pasipuošė pirmais medaliais.

Donata Grigienė rodo pavyzdį ne tik pati mušdama vieną įvartį po kito į varžovų vartus, tačiau ir vadovaudama vaikiukų, berniukų, vaikinų, paauglių, vyrų žolės riedulio komandoms. Trenerės žodis – šventas. Vien žvilgsnio užtenka, kad vos už lazdą aukštesnis vaikiukas ar barzdotas vyras klusniai stengtųsi išpildyti trenerės sumanymus aikštėje.

Angelės Bučmienės ir jos merginų šiemet laukė didelis iššūkis: labai jauna akademijos komanda stojo ginti Šiaulių garbės Lietuvos moterų čempionato A diviziono kovose. Ne viskas sekėsi, tačiau sukaupta patirtis, kaunantis su pajėgiausiomis šalies komandomis, grūdina ir kloja pamatus ateities pergalėms.

Jūratė Barzinskienė nenuilsdama moko žolės riedulio paslapčių mažiausius: daug klegesio, judesio ir viską atperkantis vaikų džiaugsmas, pelnius įvartį ir švenčiant pergalę, nuaidėjus finaliniam švilpukui.

Kol trenerė Samanta Jakovleva džiaugiasi motinystės rūpestėliais, jos treniruotos mergaičių komandos priežiūrą perėmė Jūratė Juodytė, o berniukų komandai vadovauja Genė Juodienė.

Regbio sporto šakos treneriai neapleidžia aukščiausių pozicijų visų amžiaus grupių pirmenybėse. Vos vienoje amžiaus grupėje nugalėtoja tapo Vilniaus komanda, o visose kitose – Šiaulių akademijos auklėtiniai. Treneriai, negailėdami jėgų, stengiasi perduoti visą patirtį savo auklėtiniams, o tai geriausiai pastebima, kai čempionatai pasiekia finišo tiesiąją. Patyrę treneriai, sugebantys sudominti, paskatinti vaikus = puiki regbio ateitis Šiauliuose.

Naujovės ir tęstinumas

Šiemet akademiją baigusiems trylikai sportininkų direktorius Aivaras Strockis pirmą kartą sporto įstaigos istorijoje įteikė oficialius baigimo pažymėjimus. Atsiimdami juos ir dovanas sportininkai tvirtino, kad meilė sportui, pagarba treneriams ir komandose užgimusi draugystė jų širdyse visada užims itin svarbią vietą.

Šiaulių miesto sporto festivalyje netrūko dėmesio žolės riedulio ir regbio sporto šakoms. Džiaugtasi galimybe būti puikios sporto šventės dalimi. O su mergaitėmis ir berniukais, kurie šventės metu susidomėjo pristatytomis sporto šakomis, treneriai jau pluša treniruotėse.

Šiemet tęsti ir ilgalaikiai darbai, o taip pat ruoštasi naujiems projektams.

„Aš, kaip akademijos direktorius, labai džiaugiuosi visų susitelkimu. Mūsų tikslas – surengti kuo daugiau varžybų vaikams, išugdyti kuo daugiau aukšto lygio sportininkų, rengiamiems turnyrams pritraukti kuo daugiau rėmėjų, kad vaikai džiaugtųsi prizais ir tai būtų jiems paskatinimas dar labiau stengtis. Rašome projektus, planuojame, kad galėtume dar labiau pagerinti infrastruktūrą, suteikti kuo geresnes sąlygas sportuoti. Jei taip pat nuoširdžiai stengsimės, kaip iki šiol, mūsų akademija ilgai ir labai gražiai gyvuos ir bus pavyzdžiu visiems“, – tikisi A. Strockis.

Pokalbį akademijos direktorius užbaigė palinkėjimu visai sporto bendruomenei: „Dėkoju už komandinį darbą, pagalbą vieni kitiems, susitelkimą ir supratimą šiuo sudėtingu laikotarpiu. Mūsų akademijos administracija, treneriai, vaikučiai ir jų tėveliai yra labai aktyvūs ir darbštūs, tad linkiu visiems būti sveikiems ir ateinančiais metais dar stipriau kibti į darbus, ugdyti jaunąją kartą, kad Šiaulių akademijos sportininkai savo pasiekimais garsintų Šiaulius ne tik Lietuvos mastu, tačiau ir už jos ribų“.


Lietuva
Kaip mokosi Z ir Alfa kartos? Skaitmeniniais objektais papildyti vadovėliai – nauja mokymosi realybė
Z ir Alfa kartos mokiniai keičia mokymosi taisykles. Jie užaugo skaitmeninėje erdvėje, kur informacija pasiekiama akimirksniu, todėl tik tradicinių mokomųjų priemonių sprendimų jau nebepakanka. Šiandien mokymosi priemonės turi būti ne tik informatyvios, bet ir interaktyvios, vizualiai patrauklios, suteikiančios greitą grįžtamąją informaciją, atkreipia dėmesį pedagogai.
Lietuva | 5 MIN.
0
Lietuva
Lietuva
Nors iki šiol žiema labiau panašėjo į rudens tęsinį, artimiausiomis dienomis viskas keisis. Pirmadienį dar laikysis gan rudeniški orai, bet jau antradienį temperatūra bus gerokai žemesnė, o trečiadienį apskritai žiemiška. Jei pasiseks, antradienį iškritęs sniegas neištirps iki trečiadienio.
Lietuva | 2 MIN.
0
Gruodžio 22–28 d. – sąmoningumas vietoje skubėjimo.
Horoskopai | 7 MIN.
0
Pasaulis
Radviliškis
Dėl spartaus Rusijos pajėgų veržimosi Sumų srityje Ukrainos gynybos pajėgų daliniai pasitraukė iš keleto pozicijų netoli Hrabovskės kaimo. Šiuo metu vyksta stabilizavimo operacijos ir imamasi veiksmų Rusijos kariškiams aptikti ir likviduoti. Apie tai naujienų agentūrą „Ukrinform“ informavo Ukrainos ginkluotųjų pajėgų Vyriausioji ryšių valdyba.
Pasaulis | 3 MIN.
0
Šeduvos Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje (Radviliškio r.) vykusiame renginyje „Šeduvos Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčia: istorija, relikvijos, meno vertybės“ pranešimus skaitė žinomi mokslininkai: istorikas doc. dr. Liudas Jovaiša, dailės istorikės dr. Asta Giniūnienė, dr. Skirmantė Smilingytė-Žeimienė ir dr. Dalia Vasiliūnienė. Paskaitoje dalyvavo ir Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios klebonas Rimantas Žaromskis.
Kultūra | 3 MIN.
0


Vyriausybė pripažino žemės ir maisto ūkį nacionaliniam saugumui svarbia sritimi. Toks sektoriaus pripažinimas leis kurti ir palaikyti atsparią bei savarankišką šalies apsirūpinimo maistu sistemą.
Žemės ūkio ministerijos naujienos | 3 MIN.
1
Europos Komisijos (EK) pristatytas pasiūlymas dėl ilgalaikio Europos Sąjungos (ES) biudžeto 2028–2034 metams kelia daug rimtų klausimų. Ypač dėl to, kad žemės ūkio, kaimo plėtros ir žuvininkystės finansavimas mažėtų apie 20 proc. (palyginti su 2021-2027 metų laikotarpiu) ir dėl numatomo steigti naujo fondo.
Žemės ūkio ministerijos naujienos | 6 MIN.
1

Lietuva
Lietuva
Z ir Alfa kartos mokiniai keičia mokymosi taisykles. Jie užaugo skaitmeninėje erdvėje, kur informacija pasiekiama akimirksniu, todėl tik tradicinių mokomųjų priemonių sprendimų jau nebepakanka. Šiandien mokymosi priemonės turi būti ne tik informatyvios, bet ir interaktyvios, vizualiai patrauklios, suteikiančios greitą grįžtamąją informaciją, atkreipia dėmesį pedagogai.
Lietuva | 5 MIN.
0
Nors iki šiol žiema labiau panašėjo į rudens tęsinį, artimiausiomis dienomis viskas keisis. Pirmadienį dar laikysis gan rudeniški orai, bet jau antradienį temperatūra bus gerokai žemesnė, o trečiadienį apskritai žiemiška. Jei pasiseks, antradienį iškritęs sniegas neištirps iki trečiadienio.
Lietuva | 2 MIN.
0

Radviliškis
Kelmė
Šią savaitę Pašušvio bendruomenės namuose vyko Radviliškio rajono savivaldybės vadovų susitikimas su vietos gyventojais. Susitikime dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis, vicemerė Jurgita Sidarienė, Tarybos narys Karolis Balsys ir Grinkiškio seniūnė Giedrė Bložienė.
Politika | 5 MIN.
0
Paskutiniame 2025 metų Kelmės rajono savivaldybės tarybos posėdyje, vykusiame gruodžio 18 dieną, dalyvavo visi tarybos nariai. Posėdžio darbotvarkėje buvo apsvarstyti 36 klausimai.
Politika | 2 MIN.
0

Kelių eismo taisyklės (KET) sukurtos ne tik eismui reguliuoti, bet ir saugumui užtikrinti. Kai kuriems eismo dalyviams atrodo, kad laikytis visų taisyklių nėra būtina, tačiau toks požiūris yra klaidingas ir pavojingas. Net menkiausias taisyklių nepaisymas gali turėti skaudžių, o kartais ir tragiškų pasekmių.
Saugi kelionė – bendras tikslas | 5 MIN.
0
Kelionė automobiliu – tai ne tik transporto priemonės vairavimas, bet ir emocinis iššūkis vairuotojui. Daugeliui kelią apkartina stresas, kuris iš dalies kyla ne dėl išorinių veiksnių, o dėl prasto pasiruošimo kelionei. Kruopštus kelionės planavimas leidžia sumažinti įtampą ir išvengti rizikos kelyje.
Saugi kelionė – bendras tikslas | 5 MIN.
0

Pasaulis
Pasaulis
Dėl spartaus Rusijos pajėgų veržimosi Sumų srityje Ukrainos gynybos pajėgų daliniai pasitraukė iš keleto pozicijų netoli Hrabovskės kaimo. Šiuo metu vyksta stabilizavimo operacijos ir imamasi veiksmų Rusijos kariškiams aptikti ir likviduoti. Apie tai naujienų agentūrą „Ukrinform“ informavo Ukrainos ginkluotųjų pajėgų Vyriausioji ryšių valdyba.
Pasaulis | 3 MIN.
0
Šeštadienio vakarą prekybos centre „Ülemiste“ Estijos sostinėje Taline sprogo šiukšliadėžė. Avarinės tarnybos dėl šio incidento pastatą evakavo. Sužeistas vienas žmogus, praneša estų nacionalinis transliuotojas ERR.
Pasaulis | 2 MIN.
1


Šiauliai
Šiauliai
Šiaulių techninės kūrybos centro erdvės vienai nakčiai virto tikra kūrybine laboratorija ir improvizuota filmavimo aikštele. Būtent tokioje dinamiškoje aplinkoje Šiauliuose įvyko pirmosios naktinės kūrybinės dirbtuvės „Kai kalba vanduo“, skirtos vyresnių klasių moksleiviams. Iki pat ankstyvo ryto trukęs renginys tapo erdve, kurioje jaunimas galėjo laisvai kurti, diskutuoti, tyrinėti ir praktiškai pristatyti savo idėjas, ieškodami sprendimų aktualiai šiandienos problemai – gėlo vandens trūkumui ir taršai.
Verslas | 6 MIN.
0
Pastebėję, jog Šiaulių miesto įmonėms trūksta aiškumo apie jų vaidmenį galimų ekstremaliųjų situacijų metu, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Pramonės komiteto iniciatyva (pirmininkas Rolandas Gabrielaitis, UAB „Bodesa“ prezidentas), gruodžio 5 dieną pakvietė verslo atstovus į informacinį susitikimą su Šiaulių miesto savivaldybės Civilinės saugos ir mobilizacijos specialistais tema „Pasiruošimas ekstremaliosioms situacijoms: ką privalo žinoti įmonės“.
Verslas | 4 MIN.
0

Šiauliai
Šiauliai
Šeštadienį Šiaulių rajone nepilnametis smurtavo prieš vyrą, pranešė Policijos departamentas.
Kriminalai | 2 MIN.
0
Šiaulių apylinkės teisme išnagrinėta itin didelės apimties baudžiamoji byla dėl sukčiavimo. Didesnės apimties bylos teismo istorijoje nėra buvę. Nuosprendis byloje paskelbtas 34 kaltinamiesiems. Byloje 34 asmenys pripažinti nukentėjusiaisiais, bylą sudaro 120 tomų, o jos nagrinėjimo metu įvyko net 150 teismo posėdžių. Vien kaltinimo aktas sudarė 724 lapus. Bylos nagrinėjimo procese keturi kaltinamieji mirė. Didelis nusikalstamų veikų, kaltinamųjų skaičius lėmė tai, kad buvo itin sudėtinga organizuoti teismo procesą.
Kriminalai | 4 MIN.
0


Šiauliai
Šiauliai
Šeštadienio vakarą Šiauliuose, netoli arenos, susidūrė du lengvieji automobiliai. Avarijos metu nukentėjo ir į ligoninę buvo išvežtos vienos iš mašinų vairuotoja ir keleivė.
Gatvė | 2 MIN.
0
Šeštadienį Šiaulių rajone automobiliui atsitrenkus į medį, žuvo jį vairavęs asmuo, pranešė Policijos departamentas.
Gatvė | 2 MIN.
0
Lietuva
Kalvarija
Šeštadienį šalyje buvo užregistruoti 43 eismo įvykiai, iš kurių 4 įvyko dėl neblaivių vairuotojų kaltės, pranešė Policijos departamentas.
Gatvė | 2 MIN.
0
Gruodžio 19 d. apie 17 val. Kalvarijos savivaldybėje, Naujienėlės kaime automobilis „Opel Astra“, vairuojamas moters (gim. 1972 m.), nuvažiavo nuo kelio.
Gatvė | 2 MIN.
0

Kelmė
Šiauliai
Įvyko 2025 m. Kelmės rajono salės futbolo pirmenybės, kuriose šiemet dalyvavo penkios komandos: Kelmės FK „Kražantė“ (vad. J. Lebedžinskas), Kelmės FK „Kelmė“ (vad. A. Černakauskas), Kražių „Kražiai“ (vad. R. Liekys), Kelmės „SC–NVŠ“ (vad. T. Bracevičius) ir „Kelmės jaunimas“ (vad. T. Špukas). Lapkričio–gruodžio mėnesiais Kelmės sporto centro sporto salėje buvo sužaistos 14 rungtynių, po kurių paaiškėjo galutinės komandų vietos.
Sportas | 3 MIN.
0
Ugniagesių gelbėtojų mokykloje buvo surengtas finalinis Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos krepšinio turnyro direktoriaus taurei laimėti etapas. Jo nugalėtojais tapo Klaipėdos PGV krepšininkai, įtemptose varžybose nugalėję Šiaulių PGV. Trečiąją vietą užėmė Panevėžio PGV.
Sportas | 2 MIN.
0


Radviliškis
Radviliškis
Šeduvos Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje (Radviliškio r.) vykusiame renginyje „Šeduvos Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčia: istorija, relikvijos, meno vertybės“ pranešimus skaitė žinomi mokslininkai: istorikas doc. dr. Liudas Jovaiša, dailės istorikės dr. Asta Giniūnienė, dr. Skirmantė Smilingytė-Žeimienė ir dr. Dalia Vasiliūnienė. Paskaitoje dalyvavo ir Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios klebonas Rimantas Žaromskis.
Kultūra | 3 MIN.
0
Gruodžio 17 d. Radviliškio viešojoje bibliotekoje vyko adventinis vakaras – susitikimas su Kauno technologijos universiteto (KTU) mokslininku dr. Kastyčiu Rudoku. Renginio lankytojams lektorius skaitė paskaitą „Baroko sakralinis menas ir advento apmąstymai“, kuri visus kvietė stabtelėti, susikaupti ir pažvelgti į advento laikotarpį per sakralinio meno prizmę.
Kultūra | 2 MIN.
0
Joniškis
Joniškis
Artėjant gražiausioms žiemos šventėms Joniškio rajono švietimo centras kartu su Joniškio rajono savivaldybės administracija – kvietė gyventojus dalyvauti Kalėdinio atviruko konkurse ir kurti ne tik popierinius, bet ir elektroninius atvirukus.
Kultūra | 2 MIN.
0
Joniškio rajono savivaldybėje, netoli Latvijos sienos įsikūręs Žagarės miestelis. Čia gyvena kūrybingi ir veiklūs žmonės, nuolat verda įdomios idėjos, o kiekvieną vasarą miestelis nusidažo raudona vyšnių spalva. Žagarės istorija taip pat labai plati. Juk tai – seniausias miestelis Lietuvoje, kurio senamiestis saugomas valstybės kaip urbanistikos paminklas.
Kultūra | 4 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Šiemet šventinis laikotarpis dovanoja ilgiau trunkantį laisvadienių laikotarpį, todėl natūralu, kad daug gyventojų savo namus paliks ilgesniam laikui – išvyks pas artimuosius, keliaus arba tiesiog praleis daugiau laiko ne namuose. Apsaugos ekspertai ir policija įspėja: būtent tokios dienos tampa aktyviu sezonu vagims, kurie pastaruoju metu elgiasi įžūliau ir veikia žaibiškai. Prie dažnesnių incidentų prisideda ir gyventojų šventinė skuba bei išsiblaškymas.
Namai | 5 MIN.
0
Lietuvoje savarankiškai dirbančių asmenų skaičiui viršijus 300 tūkst., vis daugiau kalbama ir apie jų poreikį įsigyti nekilnojamojo turto. Kelias iki nuosavo būsto savarankiškai dirbantiesiems gali būti sudėtingesnis. Finansų įstaigos, vertindamos laisvai samdomų specialistų ar smulkiųjų verslininkų paraiškas, taiko griežtesnius kriterijus, todėl norint gauti paskolą būtina kruopščiai pasiruošti, rašoma banko „Bigbank“ pranešime žiniasklaidai.
Namai | 5 MIN.
0

Lietuva
Lietuva
Socialiniuose tinkluose sparčiai populiarėjanti, kitonišką gyvenimą praktikuojanti pirtininkė Viktorija Prokofjeva trisdešimties turėjo viską, apie ką daugelis tik pasvajoja: sėkmingą vestuvių verslą, nesibaigiančius klientų srautus, linksmybių kupiną laisvalaikį, keliones, būstą pačioje Vilniaus širdyje. Ir vieną dieną… visa tai prarado prasmę. Ankstesnį gyvenimą ji iškeitė į šeimą, vaikus, vienkiemį Vilniaus užmiestyje ir asketišką gyvenimą be ekranų, prabangos, beribio vartojimo ir triukšmo.
Veidai | 4 MIN.
0
Nutrūko kelerius metus puoselėti agentūros „Major Amber Models“ vadovės Karolinos Toleikytės ir verslininko, investuotojo Jono Garbaravičiaus artimi santykiai.
Veidai | 2 MIN.
8


Lietuva
Lietuva
Gruodžio 22–28 d. – sąmoningumas vietoje skubėjimo.
Horoskopai | 7 MIN.
0
Kiaulės liežuvis – išraiškingo skonio, nebrangus patiekalas, kurį lietuviai dažniausiai valgo vieną, su majonezu ar garstyčiomis. Tačiau pakanka vos keleto gudrybių ir maistingas bei sotus kiaulės liežuvis gali tapti tikru virtuvės atradimu. „Maximos“ maisto gamybos technologas dalijasi keletu patarimų, kaip liežuvį paversti išskirtiniu šventiniu patiekalu.
Virtuvė | 5 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Gruodžio 22–28 d. – sąmoningumas vietoje skubėjimo.
Horoskopai | 7 MIN.
0
2026-ieji Arklio metai daug kam žada būti nenuspėjami. Vienos permainos bus geros, kitos – ne visai malonios.
Horoskopai | 3 MIN.
2

Lietuva
Lietuva
Kiaulės liežuvis – išraiškingo skonio, nebrangus patiekalas, kurį lietuviai dažniausiai valgo vieną, su majonezu ar garstyčiomis. Tačiau pakanka vos keleto gudrybių ir maistingas bei sotus kiaulės liežuvis gali tapti tikru virtuvės atradimu. „Maximos“ maisto gamybos technologas dalijasi keletu patarimų, kaip liežuvį paversti išskirtiniu šventiniu patiekalu.
Virtuvė | 5 MIN.
0
Kiekviena šeima turi savo Kūčių stalo patiekalų tradicijas – vieniems tai silkė su svogūnais, keptas karpis, o kiti šventinės vakarienės neįsivaizduoja be lašišos. Nors receptai skiriasi, visus vienija bendras ingredientas – žuvis. Žemų kainų prekybos tinklas „Lidl“ dalijasi patarimais, į ką atkreipti dėmesį renkantis žuvį bei jūros gėrybes ir siūlo išbandyti abejingų nepaliksiantį nebrangų receptą, kuris puikiai tiks ir Kūčių vakarienei.
Virtuvė | 5 MIN.
0