Vieną kartą įkliuvęs nepasimokė – vyras vėl pričiuptas su nelegaliomis cigaretėmis

Vasario 13-ąją Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjai, Pakruojo rajone, Balsių kaime, pastebėjo dviračiu važiuojantį, policijai gerai žinomą vyriškį, kuris vos prieš tris savaites už kontrabandinių cigarečių laikymą buvo nubaustas 300 eurų bauda.

Ir šį kartą vyriškis vežėsi 18 pakelių „NZ Gold Super Slims“ ir 3 pakelius „5 Minsk Superslims“ nelegalių cigarečių.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta dar viena administracinė teisena. Už pakartotinį pažeidimą vyrui gresia bauda nuo 1 500 iki 4 300 eurų.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas