Verslo atstovams įteikti garbingi apdovanojimai

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai daugybę svečių pakvietė į neeilinį renginį – iškilmingą labiausiai nusipelniusių Rūmų bendruomenės narių ir regiono verslui reikšmingų asmenų apdovanojimų ceremoniją.

Renginio metu verslo įmonių atstovams ir nusipelniusiems asmenims išdalyta gausybė apdovanojimų, darbo žvaigždės medalių, specialių prizų ir padėkos ženklų. Susirinkusiems skambėjo nuotaikingas „The Schwings band ir Migloko koncertas.

Pasak Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento Vidmanto Japerto, šie apdovanojimai parodo tai, kad čia gyvena patys darbščiausi ir kūrybiškiausi žmonės. „Šios dienos, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų 25-ųjų metų veiklos, apdovanojimai skirti žmonėms, kurie daug metų nuoširdžiai kūrė Šiaulius savo darbais, savo kūriniais, savo nuoširdžiu ir prasmingu gyvenimu dirbant Šiaulių labui. Tai nėra paskutinių metų darbo įvertinimas, tai įvertinimas to, kas buvo padaryta per tuos 25-erius metus. Manau, kad tų žmonių įvertinimas yra tinkama proga, kai švenčiamas ketvirčio amžiaus jubiliejus“, – teigia Rūmų prezidentas V. Japertas.

UAB „Cherry Servers“, išrinktos „Didžiausią vidutinį atlyginimą mokančios įmonės“ (mažų ir vidutinių įmonių grupėje), vadovas Artūras Lazejevas teigė nenustebęs, kai paviešinus įmonių vidutinius atlyginimus jų įmonė buvo tarp daugiausiai mokančiųjų. „Mes darbuotojus labai vertiname ir manome, kad jiems už tai turi būti atitinkamai kompensuojama. Esame globali bendrovė, praktiškai 93 proc. eksportuojame, kovojame ir konkuruojame tarptautinėse rinkose. Taigi turime mokėti ir atitinkamai aukštus atlyginimus kompetentingiems specialistams“, – sakė A. Lazejevas.

Už profesinio mokymo patrauklumo didinimą padėkota Šiaulių profesinio rengimo centro direktoriui Sauliui Dargužui. Pasak jo, tai ne tik džiugina, bet ir įpareigoja dirbti toliau, siekti dar didesnių laimėjimų, kuo geresnių rezultatų įgyvendinant profesinio mokymo idėjas, svajones ir lūkesčius. „Vyksta glaudus bendradarbiavimas su socialiniais partneriais, tarp kurių yra ir verslo įmonės, bendraujame su kitomis profesinėmis, aukštosiomis mokyklomis, turime keletą unikalių projektų, kurie tęsiasi ne vienerius metus“, – džiaugėsi S. Dargužas.

„Didžiausią vidutinį atlyginimą mokančia įmone“ (didelių įmonių grupėje) išrinkta UAB „Salda“. II laipsnio diplomas atiteko UAB „Šiaulių plentas“, III laipsnio diplomas – UAB „Statga“.

„Didžiausią vidutinį atlyginimą mokančia įmone“ (mažų ir vidutinių įmonių grupėje) išrinkta UAB „Cherry Servers“. II laipsnio diplomas atiteko AB „Rėkyva“, III laipsnio diplomas – UAB „Bodesa“.

2016 m. sėkmingo verslo įmonės vardą (didelių įmonių grupėje) pelnė UAB „Rūta“, o mažų ir vidutinių įmonių grupėje – UAB „Reklamos diktatorius“.

Eksporto prizas 2016 mažasis atiteko UAB „Sidonas ir ko“. Darbo žvaigždės medaliai išdalinti Algirdui Žebrauskui, Zenonui Eimučiui Sabaliui, Viliui Puronui, Mindaugui Štabokui, Vaclovui Tamošaičiui, Birutei Symelienei, Kazimierui Šaviniui. III laipsnio darbo žvaigždes įsisegti taip pat galėjo Gražina Garuolienė, UAB „Verslavita“ direktorė, ir Jūratė Kasperavičienė, UAB „Laurema“ direktorė.

Padėkos ženklai skirti Raimundui Balzai, Angelijai Michalauskienei, Arymantui Klapatauskui, Algirdui Pažemeckui.

Už profesinio mokymo patrauklumo didinimą padėkota Šiaulių profesinio rengimo centro direktoriui Sauliui Dargužui.

Kamilės Knystautaitės nuotr. 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 1

  1. Pastebejimas
    2017-03-19 11:48 Atsakyti Pranešti

    Viskas super.Viskas labai gražu.
    Tik tokiame renginyje meras būti manau privalėjo, juk Šiaulių miesto verslo elito renginys.Vicemeras Domukas tikrai mero pareigos negalėjo atlikti žinant jo autoritetą…

Komentaro rašymas