Vasario 16-ąją lietuviai nusipirko beveik milijoną trispalvių

Vasario 16-oji yra svarbesnė šventė nei tą pačią savaitę minima Šv. Valentino diena, tačiau pastarajai progai ruošdamiesi lietuviai išleidžia daugiau, sako prekybos tinklų pirkėjai.

Palyginti su įprastu laikotarpiu, šią vasario 14-ąją pardavimai ūgtelėjo ketvirtadaliu. Lietuviai šluote šlavė šokoladą ir braškes. O Vasario 16-ąją dešimtimis kartų išaugo nacionaline simbolika puoštų suvenyrų pardavimai. Šiais metais Vasario 16 d. valstybinių vėliavų ir vėliavėlių parduota beveik milijonas vienetų.

„Tautine atributika lietuviai pradėjo domėtis jau Šv. Valentino dieną, tad pirkdami saldainius ar pliušines širdeles, į pirkinių krepšelį įsidėjo ir nacionaline simbolika puoštų suvenyrų. Palyginti 2016 ir 2017 m. duomenis, šiais metais tautiniais motyvais puoštų daiktų ir aprangos, pavyzdžiui, pakabukų, kepurių, šalikų, skarelių, kojinių ir kt., pardavėme bent tris kartus daugiau nei pernai. Mums, kaip lietuviškam prekybos tinklui visos nacionalinės šventės yra itin svarbios, todėl tądien visiems pirkėjams vėliavos ir kita tautinė atributika siūlyta su 30 proc. nuolaida. Norėjome Lietuvą papuošti vėliavėlėmis”, – sakė „Maxima LT” Pirkimų departamento direktorė Vilma Drulienė.

Tradiciškai Valentino dieną mylimieji vieni kitus pradžiugino gėlėmis ir gardėsiais. Palyginti su įprastu laikotarpiu, artėjant Valentino dienai ir per ją šiais metais skintų ir vazoninių gėlių pardavimai išaugo 40 proc., tortų – 14 proc., pyragaičių – 22 proc., desertų – 66 proc. O Vasario 16-ąją parduota 4,5 karto daugiau šalikų, kepurių ir magnetų tautine tematika nei praėjusiais metais.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas