Vasario 16-ąją Joniškyje plevėsavo gausybė trispalvių: rinkta patriotiškiausia gatvė

Vasario 16-ąją visa Lietuva minėjo valstybinę šventę – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Šalyje plevėsavusios trispalvės bylojo apie lietuvių patriotiškumą, o jį skatinti Joniškio rajono savivaldybė užsimojo ne baudomis, bet sektinais pavyzdžiais. Pirmąkart Joniškio istorijoje šiemet buvo organizuoti patriotiškiausios miesto gatvės rinkimai.

Savivaldybės ir savanorių kuopos atstovai vyko per miestą, vertindami gatves ir rinkdami tą, kurioje valstybingumo simbolių plazdėjo daugiausia. Pasak organizatorių, tokia idėja kilo, siekiant gyventojams priminti ne jų teises, bet pareigas.

Specialiai šiems rinkimams iš Savivaldybės ir karių savanorių atstovų sudarytai komisijai apvažiavus miesto gatves, išaiškėjo, kurios iš jų gali džiaugtis patriotiškiausiųjų titulu.

Patriotiškiausiomis gatvėmis išrinktos šios: Pavasario, Bažnyčios, Laisvės, Purienų, Birutės, Vyšnių bei Taikos skveras. Visgi nuo pat ryto iki pietų Joniškyje trimis ekipažais ratus sukę komisijos nariai pastebėjo, kad šiemet trispalvių buvo iškelta mažiau nei pernai. Pačių joniškiečių teigimu, ir ši akcija, ir Vasario 16-oji gyventojams yra ypatinga, leidžianti prisiminti bei puoselėti nepriklausomybę, laisvę.

Be šalies vėliavų, visame mieste „skraido“ valstybingumo dvasią skleidžiantys paukščiai, esantys dar vienos joniškiečių vykdomos akcijos dalimi.

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas