Valerijaus Simulik kreipimasis į šiauliečius

Mieli šiauliečiai,

Noriu tarti Jums paprastą ir nuoširdų „AČIŪ“ už tai, kad palaikėte mane pirmajame Seimo rinkimų ture.

Jūsų dėka bei valia Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąraše iš 16-tos vietos pakilau į 13-ąją ir esu ne vienintelis nepartinis ir nepriklausomas kandidatas. Jūsų balsai lėmė, kad vienmandatėje „Saulės“ rinkimų apygardoje esu pirmas ir patekau į antrąjį turą.

Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už parodytą pasitikėjimą. Man tai – pati geriausia padėka už darbą šiauliečiams ir Šiauliams. Čia gimiau, gyvenu ir dirbu mūsų visų labui. Tad man tikrai rūpi tiek Šiaulių dabartis, tiek ateitis.
Labai džiugu ir dėl to, kad nesileidote apgaunami ir suklaidinami melo, šmeižto, paskalų, purvo lavinos.

Spalio 23 dieną – antrasis Seimo rinkimų turas. Šįkart kreipiuosi konkrečiai į „Saulės“ rinkimų apygardos rinkėjus. Ateikite balsuoti, rinkimai dar nesibaigė, išrinkta tik pusė Seimo. Ateikite, pasirinkite, neleiskite kitiems nuspręsti už Jus.

Jei norite, kad pagaliau baigtųsi stagnacija, „zadanijų“ vykdymas, kad būtų pakeistas dirbančius žmones vergais verčiantis Darbo kodeksas, kad prasidėtų realios permainos, kad būtų suformuota profesionalų, o ne „ministrų iš bėdos“ Vyriausybė, – atiduokite savo balsą už mane. Neabejokite- kartu su Ramūnu Karbauskiu, Sauliumi Skverneliu bei kitais Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovais mes pasieksime proveržį. Mums tai – sąžinės ir garbės reikalas.

Seimo narys Valerijus Simulik

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos rinkiminės sąskaitos.Užsakymo Nr 70097

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.