Tyrimas dėl Ramūno Karbauskio elgesio bus praplėstas

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) praplėtė dėl Seimo nario Ramūno Karbauskio elgesio atliekamo tyrimo ribas aplinkybėmis dėl jo ir jo žmonos sudarytų automobilių pirkimo sandorių deklaravimo.

Šių metų vasario pradžioje VTEK savo iniciatyva pradėjo tyrimą dėl R. Karbauskio veikos atitikties Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymui. Aiškinamasi, ar politikas laikėsi šio įstatymo reikalavimo nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus.

Tyrimą VTEK pradėjo visuomenės informavimo priemonėse šių metų vasario 4-5 dienomis pateiktos informacijos pagrindu, jog R. Karbauskis galimai nedeklaravo galiojančio paskolos gavimo sandorio bei kitų deklaruotinų aplinkybių.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas