Telšių rajone rastas negyvas kūdikis buvo nužudytas (papildyta)

Pirminiais duomenimis, vėlų trečiadienio vakarą pas vieną Telšių rajono gyventoją rasta negyva naujagimė buvo nužudyta. Telšių rajono pareigūnai mirusį kūdikį rado Telšių rajone, Viešvėnų seniūnijoje.

Jau nustatyta, kad mergaitę svečiuose Kelmės rajone, pagimdė 20-metė Telšių rajono gyventoja. Iš pradžių buvo manyta, kad kūdikis gimė negyvas. Šiandien mergytės mirties priežastis tyrę ekspertai nustatė, kad mirtis – smurtinė.

Mergina nėštumą slėpė nuo giminių.Sužinojusi apie dukrą ištikusią nelaimę, atskubėjo jos motina. Nieko nepranešusios medikams, motina su dukra bei kūdikio kūneliu grįžo į Telšių rajoną.

Trečiadienio vakarą mergina ėmė gausiai kraujuoti, todėl buvo skubiai paguldyta į Telšių regioninės ligoninės akušerinį skyrių. Tuomet apie negyvą mergytę ir gimdyvės padėtį buvo pranešta Bendrajam pagalbos centrui, o šis informaciją perdavė policijos pareigūnams.

Gavę ekspertų išvadas, šiandien pavakare  bylos tyrimą dėl naujagimės nužudymo iš Telšių apylinkės prokuratūros kontroliuoti perėmė Šiaulių apygardos prokuratūros Pirmasis labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyrius.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas