Sustiprintas Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos ir Zoknių progimnazijos bendradarbiavimas

Jau ne vienerius metus užsimezgusi draugystė tarp Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos ir Zoknių progimnazijos bendruomenių sustiprinta kovo 10 dieną pasirašyta bendradarbiavimo sutartimi.

Sutarties pasirašymo proga visus pasveikino Šiaulių Zoknių progimnazijos direktorė Adrijana Gricienė ir „Saulėtekio“ gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė. Sutartis pasirašyta netradiciškai: „Saulėtekio“ gimnazijos informacinių technologijų mokytojas metodininkas Ričardas Gečas kartu su IV gimnazijos klasės gimnazistu Mindaugu Mikalausku susirinkusiems pristatė robotikos veiklas, pademonstravo robotų rinkinių Mbot ir savo sukurtų robotų veikimo principus. Jauniausiems mokinukams ypač patiko dalyvauti sumo robotų kovose.

Džiaugiamės, kad tarp švietimo institucijų pasirašyta sutartis skatins bendradarbiauti ne tik naujausių technologijų diegimo, biomedicinos ir kitose ugdymo srityse, tačiau subrandins daugiau gabių ir talentingų asmenybių.

Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė

 

 

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas