Sušalę gyvūnai likimo valiai nepaliekami

“Jie skelbia, kokie yra geri, kaip rūpinasi, o kai iš tiesų reikia padėti – nepriima”, – piktinasi gyvūnų globos organizacijos darbu nusivylusi šiaulietė, kurios skambučio vakar sulaukė Etaplius.lt redakcija. Šaltą dieną priglaudusi beglobį šunelį, moteris liko nustebusi, kaip netikėtai pakrypo situacija, bendraujant su gyvūnų globos namų darbuotojais. Tiesa, išsprendus nesusipratimus, istorija baigėsi laimingai ir šuo dar vakar vakare džiaugėsi vieta gyvūnų globos namuose.

Išgelbėjo sušalusį šuniuką

Žurnalistams paskambinusi moteris guodėsi sekmadienio vakarą pietiniame miesto mikrorajone, prie Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo bažnyčios, radusi sušalusį šunelį. Pagailusi gyvūno, parsivedė jį namo, tačiau galimybių laikyti augintinio neturinti šiaulietė nutarė perduoti jį gyvūnų globos namams, kurie juo tinkamai pasirūpintų.

Taigi, paskambinusi Šiaulių gyvūnų globos namų direktorei, moteris susitarė šunelį atvežti vakare, kai baigs darbą.

“Su direktore buvome sutarusios, kad šunį galiu atvežti nuo 17 val. iki 17.30 val. Mes atvykome penkiomis minutėmis vėliau, tačiau direktorės nebebuvo, o darbuotojos šuns nepriėmė. Tai kaip čia yra, kad jie skelbiasi esantys labai geri, padedantys gyvūnams, o esant reikalui išvaro? Juk tos penkios minutės tikrai nieko nesudaro… Mes likome nusivylę, visada norėdavome padėti, paremti, bet dabar atsidūrėme kitokioje situacijoje, pamatėme kitą jų pusę”, – savo istoriją pasakoja šuniukui padėti norėjusi šiaulietė.

Po išspręstų nesusipratimų šuo pateko į gyvūnų globos namus

Tiesa, šiandien susisiekus su Šiaulių gyvūnų globos namų savanore, paaiškėjo, kad iš tiesų buvo iškilę šiokių tokių nesusipratimų, bet priimti šuns tikrai nebuvo atsisakyta ir jis jau nuo vakar yra globos namuose.

“Buvo taip, kad ji man paskambino ir pasakė, kad yra atvažiavusi, bet darbuotojų nebėra. Iš tikrųjų ji turbūt nerado kelio, kaip patekti į prieglaudą, nes darbuotojos žinojo, kad atveš šuniuką ir laukė iki pat pusės septynių vakaro. Kadangi aš nežinojau, kad buvo sutarusi su direktore, nes tuo metu pati buvau išvykusi, susiskambinau su direktore, išsiaiškinau viską ir perskambinau tai moteriai, pasakiau, kad jos laukia. Galiausiai šuniukas atsidūrė pas mus, viskas yra gerai”, – apie įvykusius nesusipratimus kalba savanorė.

Dėkojame skaitytojai už pastebėjimą. Primename, kad savo pastebėjimus, nuotraukas, vaizdo medžiagą galite siųsti el. paštu redakcija@etaplius.lt arba įkelkite per tam skirtą formą.

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 2

  1. Vėjas
    2017-01-12 15:17 Atsakyti Pranešti

    Straipsnis būtų geras, jei viskas būtų teisybė. Savanorė tikrai nesidžiaugė skambučiu ir šuniuko nenorėjo priimti, nes nėra vietų, nekalbant apie pakeltą intonaciją. Direktorė visai kitaip kalbėjo, buvo miela ir sakė tikrai ras vietą. Vėl susiskambinus su savanore, ji dar labiau reiškė savo nepasitenkinimą. Vakare atvežus šuniuką ir stovint prie vartų, ji pareiškė, kad jau išvažiavo namo ir tą šunį dėkit kur norit… Tik dar po kiek laiko, kai žmonės jau buvo išvažiavę namo, perskambino direktorė ir tik jos, bei neabejingų žmonių dėka šuniukas galų gale gavo prieglobstį. Nemanau, kad visa tai būtų susitvarkę be žurnalistų pagalbos…

  2. Pesimistas
    2017-01-10 20:36 Atsakyti Pranešti

    Tekstas apie nieką… Globos namai blogi, nes nepriėmė šuniuko, bet iš tikro tai visai geri, nes vėliau priėmė… Wow, baigiat delfio lygį pasiekti (ir čia tikrai ne komplimentas).

Komentaro rašymas