Sporto klubo treneriai padeda gerinti vaikų sveikatą

Šiaulių logopedinės mokyklos auklėtiniams išvyka į sporto klubą tapo neeiline staigmena ir geros nuotaikos doze. Į sporto klubą „Gylys“ susirinko vaikai, kuriems reikia atstatyti tinkamą laikyseną, koreguoti kūno formas.Vaikai kantriai kilnojo svorius, plušo su treniruokliais.

Pasak sporto klubo trenerių, šiuo metu vaikų sveikatos problemos – itin aktuali tema. Ypač daugėja vaikų, kurių silpna nugara , krypstantis stuburas, todėl labai svarbu mankšta ir specialios treniruotės, padedančios vaikams išsitiesti. Taip pat yra vaikų, kurių labai smulkus sudėjimas. Sportuodami jie atgaus kūno tonusą.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas