Specialistai pataria: pasirūpinkite savo plastikinių langų sandarumu, jei nenorite, kad namuose įsiveistų pelėsis!

Pelėsiui būtina drėgmė. Nauji, tvarkingai įrengti PVC langai drėgmės nepraleidžia, tačiau su laiku ištrupa montažinės putos, tarp lango ir palangės profilio atsiranda mažyčiai tarpai, susidėvi guminės tarpinės. Langai pradeda rasoti, namuose padaugėja drėgmės, o tuomet atsiranda ir pelėsis. Norint to išvengti, PVC langus būtina tinkamai prižiūrėti.

Guminės langų tarpinės dėvisi nuo naudojimo. Gumines tarpines būtina valyti ir bent du kartus per metus sutepti, kad jos išsaugotų savo elastingumą. Tačiau net ir teisingai prižiūrimos, jos amžinai netarnauja – praėjus 5–7 metams tarpines reikės keisti. Kai šis laikas ateis, specialistai pataria nesirinkti guminių tarpinių. Vokiškos poliuretano tarpinės yra kur kas ilgaamžiškesnės ir reikalauja mažiau priežiūros.

Kartais galite pastebėti, kad langas nebeužsidaro lengvai – jaučiasi, kad kažkas mechanizme kliūva. Tuomet reikia sureguliuoti varčią. Šį darbą galima atlikti ir patiems, bet geriau patikėti specialistams. Būtina nepamiršti, kad izoliacinės montažinės putos nėra amžinos ir laikui bėgant jos pradeda trupėti, todėl keičiantis metų laikams, reikėtų įsitikinti, kad neatsivėrė plyšiai tarp lango ir palangės profilio ar sienos.

Išvengti pelėsio namuose padeda ir efektyvus patalpų vėdinimas. Oro pritekėjimo langų vožtuvai yra bene geriausias ir pigiausias pasirinkimas norint pagerini patalpų ventiliaciją. Taip nebus sudaryta palanki terpė pelėsiui veistis.

Priežiūros darbus geriausia patikėti specialistams. UAB „Unito aljansas“ teikia įvairias langų priežiūros, remonto paslaugas. Firmos meistrai gali pašalinti atsiradusį pelėsį, sureguliuoti langų bei durų sandarumą, atidarymo mechanizmo veikimą, sumontuoti naujas vokiškas „Schlegel“ firmos „Q-Lon“ poliuretano tarpines, ventiliacijos vožtuvus bei nuo žaibiškos vagystės apsaugančius varčios fiksatorius. Visiems darbams suteikiama 2, o „Schlegel“ tarpinėms – net 5 metų garantija. Taip pat teikiama langų stiklų valymo paslauga. Dirbame visoje Lietuvoje.

Unito-aljansasUAB „Unito aljansas“

Padaliniai: Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys

Tel. 8 616 86099, 8 609 30242

www.unitoaljansas.lt

Reklama
Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas