Spalvos ir skambi muzika – ukrainiečių dovana joniškiečiams

Joniškio kultūros centre įvyko Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotojos Vaidos Aleknavičienės ir Joniškio „Rotary“ klubo narių organizuotas ukrainiečių koncertas. Jo metu scenoje pasirodė net du ukrainiečių kolektyvai – liaudies šokių kolektyvas ,,Vdochnovenia“ ir liaudies dainų kolektyvas ,,Kantilena“. Muzikinis repertuaras išsiskyrė įvairumu. Tradicines ukrainiečių liaudies dainas keitė garsių šiuolaikinių užsienio atlikėjų dainos. Kiekvienas scenoje atliktas šokis buvo įspūdingas. Be tradicinių liaudies šokių žiūrovai galėjo gėrėtis atlikėjų atliekamais aerobikos, gimnastikos ir net baleto elementais.

Renginio pabaigoje ukrainiečiams gausiais plojimais atsistoję dėkojo miestelėnai. Scenoje pasirodę Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis ir jo pavaduotoja Vaida Aleknavičienė dėkojo svečiams už puikų, spalvingą ir nuotaikingą koncertą, bendradarbiavimą su Joniškio rajonu. Abiems kolektyvams ir koordinatorei Viktorijai Gorožankinai buvo įteiktos Joniškio rajono savivaldybės mero padėkos ir atminimo dovanėlės. Savo ruožtu svečiai taip pat dėkojo savivaldybės vadovams už šiltą, malonų priėmimą ir jiems įteikė padėką, atminimo dovaną.

Keletą dienų Joniškyje viešėję svečiai iš Ukrainos Mariupolio miesto koncertavo Joniškio žemės ūkio mokykloje, M. Slančiausko progimnazijoje, pramogų centre ,,Žilvinas“ ir, žinoma, Joniškio kultūros centre. Per dieną jiems teko surengti po keletą koncertų, tačiau tai nesutrukdė puikiai pasirodyti baigiamajame koncerte, vykusiame Joniškio kultūros centre. Po vizito Joniškyje svečiai išvyko į Naująją Akmenę, kur taip pat buvo suplanuoti jų koncertiniai pasirodymai.

Pačią pirmą ukrainiečių vizito dieną Joniškyje, rajono savivaldybėje, juos sutiko Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokiniai, jų mokytoja Dalia Žilevičienė ir Dienos užimtumo centro auklėtiniai su pedagogėmis. Jie svečiams dovanojo nuotaikingą sveikinimą, skirtą mūsų valstybės atkūrimo dienos proga. Svečiai jauniesiems joniškiečiams atsidėkojo daina.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas