Šiauliuose vyks veislinių šunų paroda

Šeštadienį viename iš prekybos centrų Šiauliuose trečią kartą vyks įspūdinga veislinių šunų paroda. Šiauliečiai galės pamatyti populiarių ir rečiausių veislių šunis, stebėti jų pasirodymus, pabendrauti su įvairiausių veislių šunų augintojais.

Kaip sakė vienas iš šio renginio organizatorių, šunų veislyno „Azijos liūtas“ savininkas Žydrūnas Šalkevičius, planuojama, kad parodoje iš viso dalyvaus apie 15 šunų veislynų iš įvairių Lietuvos miestų, kurie pristatys daugiau kaip 30 įvairių šunų veislių.

„Visi, kurie myli šunis, juos augina ar dar tik svajoja įsigyti keturkojį draugą, galės pabendrauti su šunų veisėjais, susipažinti su šunų veislėmis, jų laikymo ypatumais, charakterio savybėmis, dresavimo galimybėmis ir net keturkojų kirpimo bei drabužėlių madomis“, – pasakoja Ž. Šalkevičius. 

Veislinių šunų paroda vyks jau trečią kartą. Dvi pernai vykusios keturkojų parodos tame pačiame prekybos centre sulaukė labai didelio lankytojų susidomėjimo ir suteikė daug džiaugsmo ir mažiems, ir dideliems.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 1

  1. …..
    2014-02-13 12:27 Atsakyti Pranešti

    o kur vyks paroda – tai turbūt paslaptis? O gal lankytojai nepageidaujami?

Komentaro rašymas