Šiauliuose moterį užpuolę plėšikai atsidūrė pareigūnų rankose

Kovo 16 d. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė vaikiną ir merginą, kurie prieš kelias dienas įvykdė plėšimą.

Kovo 12 d. 20.45 val., Šiauliuose, Draugystės pr. 10, daugiabučio namo kieme, prie 33 metų šiaulietės priėjo nepažįstamas vyriškis ir griebė už rankinės. Iš pradžių moteris rankinės nepaleido iš rankų, tačiau plėšikui padėjo mergina, kuri sudavė aukai į nugarą. Išplėšę rankinę asmenys paspruko. Nukentėjusioji neteko 100 eurų, banko mokėjimo kortelės ir asmens tapatybės kortelės.

Pareigūnams per keletą dienų pavyko nustatyti įtariamų nusikalstama veika asmenų buvimo vietas, surinkti pakankamai duomenų, įrodančių jų kaltę bei juos sulaikyti.

Abu asmenys jau anksčiau yra turėję reikalų su teisėsauga. 19 metų vaikinas teistas už vagystę, o 18-metė mergina teista daug kartų – už plėšimus ir vagystes. Ji, tik sausio 23 d. paleista iš Panevėžio pataisos namų.

Šiandien (kovo 17 d.) Šiaulių apylinkės teismas spręs dėl kardomosios priemonės skyrimo įtariamiesiems. Vaikinas į Šiaulių apylinkės teismą bus atvesdintas 10 val., mergina 11 val. (teisėjas Bronius Vičiūnas).

Už plėšimą įstatymai numato laisvės atėmimo bausmę iki 6 metų.

Šiuo metu policijos pareigūnai aiškinasi, ar šie užpuolikai nėra įvykdę ir kitų nusikalstamų veikų, todėl prašo nukentėjusius nuo šių asmenų (publikuojami nuotraukoje) atsiliepti ar suteikti naudingos informacijos Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus Antrojo poskyrio viršininkei Ramunei Beržanskienei, tel. 8 41 397 333, el. p. ramune.berzanskiene@policija.lt

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas