Šiaulių vicemeras netapo jaunųjų socialdemokratų vadovu

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos pirmininke išrinkta Agnė Goldbergaitė, buvusi sveikatos apsaugos ministro patarėja. 25 metų A. Goldbergaitė tapo pirmąja moterimi, vadovaujančia jauniesiems socialdemokratams.

Į šį postą pretendavo dar du kandidatai – Šiaulių vicemeras Domas Griškevičius ir Panevėžio rajono tarybos narė Modesta Petrauskaitė.

Pasak A. Goldbergaitės, dabartiniai iššūkiai šalies visuomeniniame gyvenime verčia jaunuosius socialdemokratus ne tik žengti koja kojon su permainomis, bet ir patiems būti pokyčių iniciatoriais.

“Privalome sakyti ir daryti tai, ką iš tikrųjų galvojame, o ne tai, ko iš mūsų tikimasi. Šiandien svarbiausia – principingai apginti mus vienijančias socialdemokratines vertybes bei prisidėti prie šalies jaunimo gerovės kūrimo”, – sakė naujoji organizacijos lyderė.

A. Goldbergaitė yra baigusi švietimo politikos ir vadybos magistro studijas Mykolo Romerio universitete, čia dėstė švietimo įstaigų administravimą, vėliau dirbo Seimo nario ir sveikatos apsaugos ministro Juro Poželos patarėja.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga – 1922 metais veiklą pradėjusi nevyriausybinė jaunimo organizacija, kuri siekia įgyvendinti kairiosios politinės krypties idėjas.

Eltos informacija

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 2

  1. Pagaliau
    2017-03-21 16:13 Atsakyti Pranešti

    Pagaliau ir patys socdemai susiprotėjo. Baigėsi karjera visockiniui.

  2. Pardavė sielą
    2017-03-21 15:41 Atsakyti Pranešti

    Domas “pardavė” socdemus už postą visockiui. Tai gerai, kad jaunimas susiprotėjo.

Komentaro rašymas