Šiaulių Rėkyvos progimnazija pasipuošė pilių maketais

Kovo 13 d. Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriaus kultūros namuose vyko kūrybinių darbų – maketų parodos „Lietuvos pilys ir tvirtovės“ uždarymas.

Renginį pradėjo 6 klasės moksleivė Lauryna Maironio „Trakų pilis“ eilėmis. Ne tik pilių maketais, pagamintais nuo degtukų iki sunkiai pakeliamų medinių tvirtovių, pasipuošė Rėkyvos kultūros namai, bet ir įspūdingus galvos apdangalus su pilimis pademonstravo Šiaulių moksleivių namų mados teatro grupė „Mūza“. Pilių ir tvirtovių maketų ekspozicija, kuri buvo skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – Vasario 16-ajai paminėti, prasidėjo vasario 13 dieną Rėkyvos progimnazijoje. Garbingą Lietuvos istoriją panoro prisiminti ir įprasminti net 100 Šiaulių miesto PUG, 1-8 klasių mokinių ir mokytojų iš Rėkyvos, „Rasos“, Dainų, „Sandoros“, Jovaro progimnazijų, logopedinės, „Ringuvos“ spec. mokyklų bei Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos.

Visoms mokykloms dėkojame ne tik už dalyvavimą parodoje, bet ir įprasminant mūsų garbingą istorinę praeitį.

Ilona Kievišienė, Šiaulių Rėkyvos progimnazijos mokytoja

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas