Šiaulių pasieniečiai sulaikė įtartiną vilkiką su puspriekabe

Netoli Šiaulių VSAT pareigūnams įkliuvo įtartinas krovininis automobilis su puspriekabe. Pirminiais duomenimis, ruso vairuotos transporto priemonės kėbulo numeriai yra suklastoti.

Ketvirtadienį vakare Pakrančių apsaugos rinktinės Šiaulių užkardos pareigūnai Šiaulių prieigose patikrinti sustabdė krovininį vilkiką „Iveco“ su puspriekabe „Krone“.

Sunkiasvorę transporto priemonę, pažymėtą rusiškais registracijos numeriais, vairavęs 36 metų Rusijos pilietis pateikė tvarkingus asmens dokumentus. Tačiau automobilį tikrinusiems VSAT pareigūnams įtarimų sukėlė vilkiko ir puspriekabės kėbulų numeriai. Pirminiais duomenimis, abu jie – padirbti.

Dėl transporto priemonių identifikavimo numerių suklastojimo, neteisėto sunaikinimo ar pakeitimo bei dėl nusikalstamu būdu gauto didelės vertės turto įgijimo Pakrančių apsaugos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Už tokius nusikaltimus gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų. Rusijos pilietis uždarytas į areštinę. Vilkikas su puspriekabe saugomi Pakrančių apsaugos rinktinės Šiaulių užkardoje.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas