Šiaulių meras Artūras Visockas – už Arvydą Mockų!

Meras Artūras Visockas:
– Seimo rinkimuose palaikau Arvydą Mockų ir tikiuosi, kad antrajame ture į „Saulės“ apygardą atėję miestiečiai taip pat palaikys būtent šį kandidatą. Arvydas buvo tas politikas, kuris atvirai nuo pirmos dienos palaikė mūsų suburtą valdančiąją koaliciją ir prisidėjo prie jos formavimo. Tam reikėjo nemažos politinės drąsos, nes jis rizikavo ir savo karjera.

To negalėčiau pasakyti apie kitą kandidatą, kuris yra išrinktas šiauliečių, bet jiems nieko nepadarė. Kartu su Valerijumi Simulik į miesto Tarybą patekę politikai irgi užsiėmė tik pagalių kaišiojimu. Keista, kad šis įprotis nedingo po pusmečio, kai praėjo apmaudas dėl rinkimų rezultatų. Tai įrodė ir paskutinis balsavimas dėl Zoknių viaduko, kai šis klausimas net nebuvo įtrauktas į darbo-tvarkę. Norėčiau tikėti, kad ta priešprieša nėra parlamentaro režisuojama, nes apskritai nebežinočiau net ką sakyti…

Manau, kad „Saulės“ apygardos žmonėms būtina elgtis pragmatiškai – balsuoti už Arvydą, nes jo oponentas jau pateko į Seimą pagal partinį sąrašą. Šiauliečiams reikia stengtis, kad Seime būtų kuo daugiau mūsų miesto atstovų. Tad lieka tik vienas kelias – eiti į rinkimus ir atiduoti savo balsą.

Atstovauti Šiauliams yra sunkus darbas, ir Arvydas tai puikiai žino. Jam buvau pateikęs didžiulį miestui ir miestiečiams reikalingų darbų sąrašą. Reikia pripažinti, kad jis labai sąžiningai dirbo.

Mieli bičiuliai,

pirmiausia norėčiau padėkoti Jums už išreikštą pasitikėjimą. Asmeniškai norėčiau paspausti ranką kiekvienam iš 3 852 žmonių, kurie per Seimo rinkimus atėjo į „Saulės“ rinkimų apygardą ir atidavė balsą už mane. Tik Jūsų dėka partijos reitinge pakilau net per 22 pozicijas. Nors galutinė vieta šiame reitinge negarantuoja nieko, man šis šuolis labai svarbus, nes tai – akivaizdus nuoširdaus ir nuoseklaus darbo Šiauliams ir šiauliečiams įvertinimas.

Tik Jūsų dėka įveikiau pirmąjį etapą, po kurio teks ne menkesnis išbandymas. Suprantu žmonių nusivylimą ir greitų permainų troškimą. Tačiau niekada nesu rinkęsis lengviausio, tuščių pažadų kelio, dėl geresnės perspektyvos nesiblaškiau, nekeičiau politinių marškinėlių ir kantriai dirbau, todėl neketinu atsisakyti savo idėjų, aiškiai matomos Šiaulių – veržlaus, jaunatviško ir dinamiško miesto – vizijos. Beje, jis jau tokiu pamažu tampa, kai šiauliečiai miesto vairą patikėjo Artūrui Visockui ir jo suburtai komandai. Didžiuojuosi, kad esu tos sąžiningai dirbančios komandos dalis.

Esu tikras, kad antrajame rinkimų ture, kuris vyks spalio 23 dieną, jau nebebus balsuojama už šiuo laikotarpiu madingesnę spalvą ir rinkėjai atidžiai įvertins kiekvieno kandidato jau padarytus darbus ir įdėtas pastangas. Juk mūsų visų tikslas – klestintys Šiauliai, o ne agoniškas virsmas Naisių priemiesčiu.

Pagarbiai
Arvydas MOCKUS

Išrinkime į Seimą dar vieną šiaulietį – Arvydą MOCKŲ

Jeigu norite į Seimą išrinkti dar vieną šiaulietį, Šiaulių „Saulės“ rinkimų apylinkėje privalote balsuoti už Arvydą MOCKŲ. Nes jei savo balsus 2-ajame rinkimų ture atiduosite kandidatui Valerijui Simulik, į Seimą išrinksite ne šiaulietį, bet… vilnietį.

Kalbėkime faktais, kuriuos skelbia Vyriausioji rinkimų komisija. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, kurios sąraše šiemet kandidatuoja Valerijus Simulik, jau iškovojo 19 mandatų pagal partijos sąrašą. Šiame sąraše Valerijus Simulik yra tryliktas, todėl jau užsitikrino sau vietą Seime. Sveikinimai jam.

Jeigu 2-ajame rinkimų ture balsuosite už Valerijų Simulik, tai jis tikrai negaus dviejų vietų Seime, o papildomas Seimo nario mandatas atiteks tam asmeniui, kuris Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąraše yra 20-oje pozicijoje. Vyriausioji rinkimų komisija skelbia, kad tai vilnietis Virgilijus Poderys, kuris pats kandidatuoja Vilniaus Fabijoniškių apygardoje.

Patys pagalvokite: ar vilnietis bus Šiaulių miesto patriotas? Ar Šiauliai ir šiauliečiai gali tikėtis tokio Seimo nario paramos ir palaikymo? Atsakymas turbūt visiems aiškus.

Todėl balsuokime atsakingai ir „Saulės“ rinkimų apygardoje išrinkime į Seimą dar vieną šiaulietį – Arvydą MOCKŲ!

Parengta remiantis Vyriausiosios rinkimų komisijos informacija

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Arvydo Mockaus rinkimų sąskaitos. Užs. Nr. 70087.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.