Šiaulių kultūros centro komanda lankėsi Jelgavoje

2017 m. sausio 5 d. Šiaulių kultūros centro direktorė Deimantė Bačiulė su komanda lankėsi Jelgavoje (Latvijoje), kur susitiko su miesto savivaldybės įstaigos „Kultūra“ vadovu Mintautu Buškevicu. Susitikimo metu įstaigų vadovai dalijosi kultūros politikos aktualijomis, darbo metodais, kultūrinės veiklos vystymu, mėgėjų meno kolektyvų veikla bei jų vertinimo sistemos kriterijais.

Kultūros centro direktorė D. Bačiulė džiaugiasi, kad darbinis susitikimas su miesto savivaldybės įstaigos „Kultūra“ vadovu, jo pavaduotoja Inta Englande, Planavimo ir projektų valdymo sektoriaus vadovu Ivaru Pirvicu, kuriame dalyvavo ir Šiaulių kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai Diana Martinaitienė, Renginių organizavimo skyriaus vedėja Asta Vaitkienė, Rėkyvos skyriaus vedėja Olga Osetrova, Aklųjų ir silpnaregių skyriaus vedėja Inta Volodkienė bei dizainerė Gerda Stasiukonytė, buvo sėkmingas.

Susitikimas vyko Jelgavos kultūros centre (1961 m.), kuris savo išplanavimu labai panašus į Šiaulių kultūros centrą, statytą 1951 m. Jelgavos kultūros centre reguliariai organizuojami koncertai, teatro spektakliai, parodos ir šventės. Čia veikia Jelgavos choro ir šokių, dailės ir audimo studijos, Adolfo Alunano liaudies teatras.

Komanda iš Šiaulių turėjo puikią galimybę apžiūrėti centro darbo, repeticijų, įvairių renginių organizavimo patalpas bei įvertinti kito objekto – šokių centro „Cukraus fabrikas“ – funkciškai išspręstas ir puikiai įrengtas erdves. Šiuos pastatus prižiūri Jelgavos miesto savivaldybės įstaiga „Kultūra“.

Atsisveikinant buvo nutarta vystyti bendradarbiavimą, palaikyti tamprius ryšius ir stiprinti draugystę vykdant įvairius projektus, meno mėgėjų kolektyvų programų pristatymus ir pan.

Vizito metu Šiaulių kultūros centro kolektyvas taip pat apsilankė Turizmo informacijos centre, įsikūrusiame Jelgavos Švenčiausiosios Trejybės bokšte.

Šiaulių kultūros centro informacija ir nuotr.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas