Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate – atvirų durų diena

Šių metų kovo 20 d. 13 val. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato aktų salėje (Šiauliai, Aušros alėja 19) organizuojamas atvirų durų dienos renginys jaunimui, siejančiam savo ateitį su teisėtvarka. Artėjant priėmimo į aukštąsias ir profesines švietimo įstaigas laikotarpiui, daugėja besikreipiančiųjų dėl galimybės mokytis Lietuvos policijos mokykloje ar studijuoti Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete, todėl dalyviams bus išsamiai pristatyta policijos pareigūno profesija.

Atvirų durų dienoje moksleiviai turės galimybę iš arčiau susipažinti su policininko darbu ir daugiau sužinoti apie šios veiklos specifiką, pareigūnų parengimą. Apie policininko profesiją pasakos ne tik Šiaulių apskrities VPK pareigūnai, bet ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro, Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimo centro, Lietuvos kelių policijos tarnybos, Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ ir Lietuvos policijos mokyklos atstovai. Renginyje bus pristatytos specialiosios priemonės, ginkluotė, apie darbo subtilybes pasakos ir jas pristatys kinologai su šunimis.

Besidomintiems policijos studijomis, bus pateikta išsami informacija apie įsidarbinimą baigus studijas ir karjeros galimybes, atlygį bei socialines garantijas, kurios suteikiamos policijos pareigūnams.

Išankstinė registracija el.p. mindaugas.krisciokaitis@policija.lt, tel. (8 41) 397 307, 8656 25858 arba arturas.sliavas@policija.lt, tel. (8 41) 397 510.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas