Colours of Bubbles“ grupė atskleidė, kodėl jų antroji plokštelė pavadinta „She is the Darkness

„Kiekviena moteris savyje turi dalį tamsos. Vienų moterų tamsa yra akivaizdi ir matoma plika akimi, kitų – mažiau išreikšta ir sunkiai atpažįstama. Tam tikra prasme ši tamsa yra tai, dėl ko vyrai pasiryžta aukoti savo ambicijas ir pasirinkimą. Tai gali būti nežinomybė, ieškojimas, paslaptis ir galybė kitų dalykų“, – sakė „Colours of Bubbles“ lyderis Julijus Aleksovas.

Muzikanto teigimu, visas šias moteris galima išskirti į keturias kategorijas. Pirmoji – tai moterys – svajonės. Pasak J. Aleksovo šių moterų tamsa – nežinomybė ir neatrastas pasaulis. Apie jas patyliukais svajojame, bet jų negalime turėti. Vieniems tokių moterų etalonas – aktorė Angelina Jolie, kitiems – pradinių klasių anglų kalbos mokytoja ar tiesiog miesto kavinės padavėja.

„Antroji kategorija – tai mūsų mylimos moterys. Jų tamsa – mus žavinti ir kasdien nustebinanti paslaptis. Be jų mes neįsivaizduojame savo gyvenimo, jas beatodairiškai mylime ir ši meilės paslaptis leidžia jų tamsai mus visiškai okupuoti“,– grupės vokalistui antrino gitaristas Tomas Grubliauskas.

Kalbėdami apie trečiąją moterų kategoriją, grupės nariai vienbalsiai prisipažino, kad ją įvardinti buvo sunkiausia. Šį tipą šiauliečiai pavadino moterimis – chameleonais. Jų tamsa – tai arba kaltė, arba išankstiniai nusistatymai, arba neteisingai suformuota nuomonė ir smerkiantis visuomenės požiūris. „Kartais moteris chameleonus mes kaltiname be kaltės, kartais kaltiname, bet neatleidžiame, o kartais pasmerkiame, bet neleidžiame iš naujo atsistoti ant kojų. Tačiau šios moterys geriausiai žino kelią iš tamsos: joms tereikia save reabilituoti arba išsklaidyti tamsą, į kurią atėjo”, – sakė grupės nariai.

Muzikantų teigimu, ketvirtoji kategorija – pati paprasčiausia, aiškiausia ir kelianti mažiausiai klausimų. Šio tipo atstoves šiauliečiai pavadino bukomis moterimis. Vaikinų teigimu, didžiausia šių dailiosios lyties atstovių problema – tuštybė, neadekvatumas ir absoliutus bukumas, kurio išgydyti nepadeda nei laikas, nei vaistai.

„Būtent šiems 4 moterų tipams yra skirtas albumas „She is the Darkness“. Visų šių 4 kategorijų moterys albume turi savo dainas, visos jos yra ypatingai svarbios kiekvienam iš mūsų ir visos jos sudaro dailiosios lyties atstovių visumą. Beje, mūsų koncertuose visos jos taip pat sulauks išskirtinės dedikacijos“, – vienbalsiai tvirtino „Colours of Bubbles“.
Lietuvos indie roko vėliavnešiai taip pat paskelbė ir koncertinį „She is the Darkness“ turą per Lietuvą. Grupė „Colours of Bubbles“ savo naują albumą pristatys ir Šiauliuose kovo 25 dieną Šiaulių klube „Havana“.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas