Šiauliečiai iš Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionato grįžo su medaliais

Savaitgalį įvyko 2017 metų  Šiaulių sportinių šokių klubo “Šypsena” sportininkai grįžo su puikiais rezultatais. 

Arnas Rimkevičius ir Agnė Abromavičiūtė tapo čempionais Lotynų Amerikos šokių programoje ir vicečempionais standartinių šokių programoje jaunimo grupėje, C klasėje. Dovydas Augustinavičius ir Emilė Čepaitė tapo vicečempionais standartinių šokių programoje jaunių II grupėje, C klasėje. Dominykas Slonskis ir Urtė Ramanauskaitė pateko į finalą ir laimėjo V vietą Lotynų Amerikos šokių programoje bei VI vietą standartinių šokių programoje jaunių I grupėje, E6 klasėje.

Gabrielius Goštautas ir Ugnė Damanskytė jaunimo B+A klasėje, standartinių šokių programoje, finale laimėjo V vietą. Taip pat Į finalą pateko ir VI vietą laimėjo Deimantas Murauskas ir Raimonda Šniukaitė jaunimo grupėje, C klasėje, Lotynų Amerikos šokių programoje. Senjorų grupėje,lotynų amerikos šokių programoje, Audrius ir Erika Blažiai laimėjo II vietą, o standartinių šokių programoje Gintautas Mikučiauskas ir Rita Mikalauskienė – V vietą. Lietuvos sportinių šokių federacija apdovanojo ir trenerius Neringą ir žaną Untulius.

Žanas Untulis

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas