Šiauliečiai dominavo 2016 metų geriausių žolės riedulio žaidėjų rinkimuose

Lietuvos žolės riedulio specialistų apklausoje buvo išrinkti geriausi 2016 metų Lietuvos žaidėjai, treneriai ir teisėjai.

Geriausių Lietuvos riedulininkų titulai antrus metus iš eilės atiteko tiems patiems šiauliečiams – Ramūnei Petrauskaitei („Gintra-Strektė-Universitetas“) ir Vaidotui Kringeliui („Klevas-Šiauliai“).

„Klevo-Šiaulių “ žaidėjas V. Kringelis

Geriausių žaidėjų iki 18 metų titulai taip pat atiteko dviem Saulės miesto atstovams – Samantai Jakovlevaitei ir Nikui Andrašiūnui.

Tuo metu 16-mečių kategrijoje geriausiais buvo išrinkti šiaulietė Viktorija Bogdanova ir širvintiškis Lukas Janukaitis.

Geriausiu moterų komandos treneriu tapo vilnietis Maksimas Tarasovas, o vyrų – širvintiškis Romualdas Chmeliauskas.

Geriausio teisėjo rinkimuose niekas neprilygo šiaulietei Vilmai Bagdanskienei, o aktyviausio žurnalisto titulas atiteko fotografui Alfredui Pliadžiui.

Lietuvos žolės riedulio federacijos informacija

A. Pliadžio nuotr.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas