Šią savaitę sustiprinta saugos diržų kontrolė

Šią savaitę, kovo 13-19 dienomis, Europos keliuose, taip pat ir Lietuvoje, policijos pareigūnai vykdo sustiprintą saugos diržų naudojimo kontrolę. Šią akciją inicijavo Europos kelių policijos tinklas TISPOL, jungiantis daugelio Europos šalių kelių policijos padalinius.

Pasak Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininko Vytauto Grašio, saugos diržų ir kitų prisegimo sistemų nenaudojimas išlieka vienu iš dažniausiai nustatomų Kelių eismo taisyklių pažeidimų, o dažnas keleivis, važiuojantis ant galinės sėdynes, net nenutuokia, kad saugos diržą užsisegti privalu. Įprotis užsisegti saugos diržą eismo įvykio metu gali apsaugoti vairuotoją ir keliaujančius kartu nuo tragiškų pasekmių.

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, šiais metais iki kovo 13 d. policijos pareigūnai Lietuvos keliuose nustatė 3701 naudojimosi saugos diržais tvarkos pažeidimą. Vienas iš šimto tokių pažeidėjų šiais metais buvo nubaustas pakartotinai.

Policijos pareigūnai primena, kad už naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamomis sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimus numatyta bauda nuo 30 iki 50 eurų. Pakartotinai padariusiems tokį pažeidimą gresia piniginė bauda nuo 60 iki 90 eurų, taip pat gali būti atimta teisė vairuoti nuo 1 iki 2 mėnesių.

Elta

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 2

  1. Marija
    2017-03-16 18:21 Atsakyti Pranešti

    Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, šiais metais iki kovo 13 d. policijos pareigūnai Lietuvos keliuose nustatė 3701 naudojimosi saugos diržais tvarkos pažeidimą. Vienas iš šimto tokių pažeidėjų šiais metais buvo nubaustas pakartotinai. Aš noriu atsakymo iš čia už pikau ant jusu keleve blogi esate policija

  2. Marija
    2017-03-16 18:19 Atsakyti Pranešti

    Kaip ne sekti diržo sedžiai man aš keleve esu kaip suprasti man

Komentaro rašymas