Senjorai šventė Tarptautinę moters dieną

Tarptautinės moters dienos išvakarėse Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Joniškio skyrius organizavo renginį, kuriame mero padėkos raštu apdovanota energingoji, entuziazmo ir idėjų niekada nepritrūkstanti skyriaus pirmininkė Stefanija Skirmantienė.

Stefanijai Skirmantienei mero pasirašytą padėkos raštą už aktyvią visuomeninę veiklą, organizacijos narių subūrimą, kultūros plėtrą ir nuoširdų bendradarbiavimą su Joniškio rajono savivaldybe įteikė mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė kartu su administracijos direktoriumi Aivaru Rudnicku. Vadovai pasveikino visas moteris su jų švente, taip pat įteikė po angeliuką ir gėlės žiedą labiausiai nusipelniusioms ir aktyviai veikloje dalyvaujančioms skyriaus moterims, o visiems šventės dalyviams padovanojo gardų pyragą.


Renginyje taip pat dalyvavo ir moteris pasveikino įteikdamas po tulpės žiedą LR Seimo narys Vitalijus Gailius. Gražioje šventėje netrūko svečių – tarybos nariai, administracijos atstovai, delegacija iš Ukrainos, tuo metu viešėjusi Joniškyje.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas