Savaitgalis pas Tiberiados brolius

2017 kovo 17-19 dienomis, Šiaulių Gegužių progimnazijos bendruomenė lankėsi pas Tiberiados brolius Baltriškėse (Zarasų raj.). Pakeliui aplankėme Anykščių Puntuko akmenį, medžių lajų taką bei Stelmužės ąžuolą.

Baltriškėse susipažinome su vienuolių gyvenimu: jų darbais, malda, misija. Žavėjo brolių džiaugsmas, žaismingumas, nuoširdumas. Supratome, kad su Dievo pagalba visa tai pasiekti yra paprasta. Turėjome progą atitrūkti nuo kasdienybės ir daugiau laiko skirti maldai ir sau.

Prisiminimui kiekvienas gavome palaiminimus bei jų rankų darbo kryželius. Ši kelionė sustiprino tikėjimą ir pakeitė požiūrį į Dievą.
Už prasmingai savaitgalį dėkojame broliams, Jam ir vienas kitam.

Straipsnį ruošė E.Ramoškienė, I. Strelkauskienė, S. Staponkus
Foto autorius: P. Slonksnis

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas