Kovo 21-oji. Dienos horoskopas

Kovo 21-oji – Pasaulinė poezijos diena. Tarptautinė miego diena. Tarptautinė rasinės diskriminacijos panaikinimo diena. Tarptautinė lėlininkų diena.

Kovo dvidešimt pirmoji, antradienis – 80-oji metų diena (antroji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 285 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Benedikta, Benediktas, Benas, Benys, Diksas, Liailas, Lingailė, Nadas, Reda, Redas, Saulius;

rytoj: Benvenutas, Gedgauda, Gedgaudas, Gedgaudė, Gerlinda, Kotryna, Vydūnas;

poryt: Akvilė, Alfonsas, Jovita, Oktavija, Oktavijonas, Oktavijus, Tarvyda, Tarvydas, Tarvydė, Ūta, Vismantė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.23, leidžiasi 18.32. Dienos ilgumas – 12.09.

Šiandien – antroji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Tylėjimas gali būti pats didžiausias kaltinimas” (Menandras).

**************

Astrologinė prognozė kovo 21-ajai, antradieniui

AVINAS. Šiandien tvarkykite svarbius dalykinius reikalus, demonstruokite profesinę kompetenciją. Kuo daugiau nuveiksite, tuo geresnių rezultatų ir aukštesnio įvertinimo galėsite tikėtis. Šį kartą jūsų pastangos pasiteisins.

JAUTIS. Palanku užsiimti veikla, susijusia su teisėtvarka, informacija, kelionėmis, tarptautine komercija. Galbūt sulauksite gero įvertinimo moksle, įtakingo asmens dėmesio, pasiūlymo vykti į kelionę ar pan.

DVYNIAI. Šiandien galite gauti pasiūlymą, žadantį neblogas verslo, finansines perspektyvas. Galbūt aiškinsitės paskolų, lizingo galimybes bei sąlygas ir gauta informacija tinkamai pasinaudosite.

VĖŽYS. Šiandien susidursite su smulkiomis kliūtimis. Nebūsite nusiteikę rimtai dirbti, derintis prie kitų žmonių, ieškoti kompromiso. Gali būti, kad apims nenugalimas noras gundyti priešingą lytį.

LIŪTAS. Šiandien tereikia atsakingai dirbti ir diena nenuvils. Iš pat ryto pasirinkite dalykiniams reikalams tinkamą įvaizdį, nes jis pridės jums pasitikėjimo savimi bei subtilaus žavesio. Tai ypač svarbu, jei ketinate eiti į darbo interviu, konkursą.

MERGELĖ. Galite tikėtis problemų, jeigu nepakankamai dėmesio skirsite finansiniams bei materialiniams klausimams. Puikiai sutarsite su augančia karta. Galite tikėtis ir romantikos, jei bent kiek pasistengsite.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite tokie jautrūs, kad opiai reaguosite į menkiausią nepasisekimą, nepalankumą. Galbūt atsiras vilčių dėl materialinės padėties pagerėjimo, santykių pasitaisymo šeimoje arba dėl šeimos nario perspektyvų

SKORPIONAS. Šiandien lengvai ir noriai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, galbūt vyksite į netolimą kelionę ar sudarysite neblogą sutartį. Turėtų sektis reikalai, susiję su mokslu, žiniasklaida.

ŠAULYS. Šiandien galite tikėtis darnos santykiuose su aplinkiniais. Puiku, jei būsite nusiteikę tvarkyti verslo reikalus, aptarti ilgalaikes komercines, nuomos sutartis. Tai žada neblogų rezultatų.

OŽIARAGIS. Pasižymėsite emocionalumu, nuotaikų kaita. Daugiau dėmesio skirkite kasdieniniams reikalams ir žmonėms, kurie laukia jūsų dėmesio. Net paprasčiausia namų ruoša, mezgimas, knygos skaitymas veiks tarsi sielos vaistai.

VANDENIS. Šiandien itin svarbi teigiama nuostata. Tai padės jums neprarasti savitvardos ir pasitikėjimo, jei teks demonstruoti kompetenciją, žinias. Galite tikėtis naudos iš konfidencialių reikalų, socialinės sferos.

ŽUVYS. Permaininga diena. Jums neabejotinai seksis organizuoti, susipažinti ir bendrauti su įvairiais žmonėmis. Kita vertus, tiek daug susitikimų, įvykių, kiek tikėjotės, tikriausiai neįvyks. Situacija dėl to neturėtų pablogėti.

Geros dienos!

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas