Respublikinis romansų konkursas „Sustok, akimirka žavinga III“

Kovo 8 dieną Šiaulių „Santarvės“ gimnazijoje įvyko romansų konkursas „Sustok, akimirka žavinga III“. Jame jėgas išbandė svečiai iš Klaipėdos – „Žaliakalnio“ gimnazijos ir atlikėjai, atstovaujantys keletui Šiaulių miesto bei rajono mokymo įstaigų: S. Šalkauskio, „Santarvės“, S. Sondeckio menų J. Janonio, Didždvario gimnazijoms, Juventos progimnazijai ir Voveriškių pagrindinei mokyklai.

Konkurso dalyvius labai sąžiningai ir geranoriškai vertino kompetentinga komisija. Ją sudarė kompozitorius, gitaristas, žinomas vokalinės muzikos, apimančios balades ir romansus, atstovas Algimantas Butnorius – jis pirmininkavo komisijai, renginių vedėjas Aivaras Povilionis ir Šiaulių profesinio rengimo centro muzikos mokytoja, Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narė Regina Kvedarienė.

Romansų konkursas dar kartą parodė, kad menas, muzika, daina vienija įvairių tautų atstovus. Romansas – tai sielos virpesiai, skirti visiems, suprantantiems meilės kalbą. Ypatingas įsijautimas atliekant kūrinius nulėmė, kad konkurso nugalėtoju tapo Dominykas Jokubauskas (Šiaulių Didždvario gimnazija). Jis atliko romansą pagal N. Gumiliovo eiles. Antrąją vietą užėmė Mindaugas Avižienis iš Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijos, o trečiąją – Gulnaz Agaeva, atstovavusi Šiaulių „Santarvės“ gimnazijai.

Konkurso metu tvyrojo draugiška, klausytojus vienijanti ir atlikėjus palaikanti nuotaika.

Tikimės, kad „Santarvės“ gimnazijoje surengtas romansų konkursas taps tradiciniu ir kitais metais jame dalyvaus dar daugiau dalyvių, atliksiančių mūsų širdis nuskaidrinančius dar negirdėtus šiuolaikinius ar jau primirštus senovinius romansus. Sustok, akimirka žavinga!
Organizatoriai Ričardas Fabijūnas ir Oksana Legackaja

Fotografijos III kl. mokinės Ilonos Legackajos

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas