Rėkyvos miškuose dingusio vyro paieškos vis dar tęsiamos

Praėjusią savaitę Rėkyvos miškuose pasiklydęs Audrius Jarušas vis dar nerastas. Dar neapžiūrėtus plotus šiandien naršo Viešojo saugumo tarnybos kinologai su šunimis. Jei šios pastangos neduos rezultatų, esant tinkamoms oro sąlygoms į pagalbą, ko gero, bus pasitelkti dronai ir parasparniai.

46-erių šiaulietis iš namų išėjo ir be žinios dingo kovo 9 d. Apie tai, kad neranda kelio namo policijos pareigūnams ir artimiesiems pats prasinešęs vyriškis, ieškomas jau beveik savaitę. Į paieškas buvo pasitelkta kinologų bei viešojo saugumo tarnybos pareigūnų pagalba.

Nuo pat A. Jarušo dingimo vakaro į paiešką suskubo vyro artimieji. Dingusio tėvo ieškančios dukros žurnalistams minėjo, kad miškus šukuoti padėjo gausios savanorių pajėgos.

Plačiau apie įvykio aplinkybes: Praėjusią savaitę dingęs A. Jarušas vis dar ieškomas

paieško Dingusio A. Jarušo paieškos. Ugnės Liaudanskytės, Etaplius.lt nuotr.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas