Regbininkų džiaugsmas: persirenginės ne „po egle”, o naujai statytame pastate

Šiauliai  Lietuvos regbio sostinė, o šiauliečiai regbininkai – etatiniai Lietuvos čempionai. Nepaisant to, ilgus metus mūsų sportininkams nebuvo sudaromos tinkamos sąlygos žaisti ir treniruotis. Tiesa, miesto valdžia pagaliau išgirdo jų prašymus ir skyrė 860 tūkst. Eur. regbio stadiono pastato statyboms.

„Šiandien – dviguba šventė. Pirmiausia, tai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, o mums regbininkams – irgi savotiškas atgimimo laikotarpis. Nes miestas skyrė lėšų regbio stadiono pastato statyboms“, – džiaugėsi buvęs regbio žaidėjas ir Šiaulių sporto mokyklos „Klevas“ direktorius Svajūnas Mikalčius.

Jis neslepia: regbininkams sąlygos buvusios išties prastos. „Pats žaidžiau daug metų ir visą laiką persirenginėdavome, kaip aš sakau, po egle. Suaugusiems tai nėra baisu, bet daugelį vaikų atbaido. O dabar jie turės, kur šiltai persirengti, nusimaudyti, kultūringai stebėti varžybas“, – pasakoja S. Mikalčius ir tikisi, jog regbis Šiauliuose įgaus didžiulį pagreitį.

Naujasis pastatas išdygs Gardino g. prie aptverto stadiono, kurį regbininkai prieš pora metų įsirengė savo lėšų ir entuziazmo dėka. Statybos darbus planuojama pradėti gegužės-birželio mėnesiais. „Šiais laikais viskas vyksta greitai ir aš tikiuosi, kad vėlyvą rudenį mes jau matysime tą pastatą ir padarysime ten pirmąsias sezono varžybas“, – optimizmo nestokoja S. Mikalčius.

Beje, šiose varžybose turėtų sudalyvauti ir miesto meras Artūras Visockas. Kaip simbolinė padėka už miesto valdžios sprendimą, jam buvo įteiktas regbio kamuolys – jį A. Visockas turės smūgiuoti per varžybas naujojoje Šiaulių regbininkų erdvėje.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas