Ragainės progimnazijoje minėta Pi diena

Kovo 14 – oji Ragainės progimnazijai, kaip ir visiems pasaulio matematikams, buvo ypatinga diena. Visa mokyklos bendruomenė minėjo tarptautinę Pi dieną.

Nuo ryto klasėse užvirė rimtos veiklos. Ir mokyklos mažiausieji, ir vyresnieji prisiminė matematines sąvokas, susijusias su apskritimu, ieškojo savo aplinkoje apskritimo formos daiktų, o atlikę matavimus apskaičiavo skaičių Pi.

Mokiniai taip pat ieškojo meninių Pi sprendimų – kūrė skaičiaus garbei mandalas. Teko išsiaiškinti, kas yra simetrijos ašys, kiek jų gali būti skritulyje. Galiausiai iš daugybės eskizų gimė labai spalvingas dienos kūrybos rezultatas- daugybė poroloninių skritulių virto mandalomis, kurios papuošė mokyklos tvorą, o į miestą pakvietė pavasarį.

Ragainės progimnazijos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Gintarė Sergejenkienė

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas