Radviliškyje vyko rajono šaškių ir šachmatų čempionatas

Visą vasario mėnesį Radviliškio šachmatų klube vyko Radviliškio rajono šaškių ir šachmatų čempionatas. Čempionate dalyvavo po 12 stipriausių ir pageidavusių žaisti rajono šaškininkų ir šachmatininkų. Tiek šaškių, tiek šachmatų žaidėjų grupėse vyko atkaklios kovos ir nugalėtojai išaiškėjo tik po paskutinių žaistų partijų.

Šaškių čempionate trečias buvo Aurelijus Sadzevičius iš Pociunėlių, antras – radviliškietis Donatas Aleinikovas. Čempionu tik papildomų rodiklių dėka tapo Algimantas Šemežys iš Pociūnėlių. jis yra daugkartinis klubo turnyrų dalyvis ir nugalėtojas.

Įtempta kova vyko ir prie šachmatų lentų. Šachmatų čempionate dalyvavo devyni suaugusieji ir trys moksleiviai. Visos partijos buvo atkaklios, įtemptos, sulaukta netikėtų rezultatų. Tarp moksleivių stipriausias šiemet buvo Vinco Kudirkos mokyklos moksleivis Vakaris Valčiukas. Suaugusiųjų grupėje čempionas išaiškėjo tik po paskutines turnyro partijos ir papildomo mačo tarp daugiausiai taškų surinkusių žaidėjų. Trečia vietą laimėjo radviliškietis Donatas Kišonas. Po papildomo mačo kovos antras liko radviliškietis Raimondas Kisielius.

Čempionu tapo papildomą mačo kovą laimėjęs radviliškietis Kęstutis Mikalauskis.

Visi prizininkai šaškininkai ir šachmatininkai apdovanoti medaliais, o nugalėtojai – taurėmis.

Radviliškio šachmatų klubo informacija

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas