Radviliškio rajone apsivertė vilkikas, vežęs alkoholinius gėrimus

Sekmadienį apie 8 val. Radviliškio rajone, Linkaičių kaimelyje, ant pagrindinio kelio, apsivertė vilkikas vežęs alkoholinius gėrimus. Ant kelio pabiro šimtai alkoholinių gėrimų butelių. Avarijos metu niekas nenukentėjo.

Vairuotojas teigė, kad kelias buvo labai slidus, visiškai nevalytas ir nebarstytas.

Važiuojant tiesiu keliu Radviliškio link, net nepakreipus vairo, puspriekabė pradėjo slysti. Puspriekabė susiskersavo ir metėsi į priešpriešinio eismo juostą.

Atsikabinusi nuo vilkiko, ji šalikele čiuožė apie 20 metrų, vėliau vertėsi ir vėl atsistojo ant ratų. Jei puspriekabė nebūtų atsikabinusi, kartu butų apsivertęs ir vilkikas.

Puspriekabei apsivertus, nulūžo ją dengusi dalis. Ant sniego išbiro paletės su įvairių rūšių alumi, brendžiu, vynu, šampanu. Daug butelių liko nesudužusių, todėl vairuotojas juos ėmė rinkti, kad atvažiavęs kitas vilkikas, galėtų išsivežti dalį krovinio.

Vairuotojas džiaugėsi, kad avarijos metu priešpriešine eismo juosta nevažiavo kiti automobiliai. Pasak jo, tada incidentas būtų galėjęs baigtis tragiškai.

Vilkiko vairuotojas buvo blaivus. Nuostoliai tikslinami.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 4

 1. Genute
  2013-02-05 17:02 Atsakyti Pranešti

  o tai svente linkaiciam

 2. Bumbus
  2013-02-03 17:48 Atsakyti Pranešti

  Gal gi ne vilkikas, o tik puspriekabė apvirto… Tai ir rašykit taip, kaip buvo. Susidaro įspūdis, kad į antraštę būtinai reikia “įpresuoti” kažką klaikaus, atseit, kitai neskaitys viso teksto…

 3. Vitolis
  2013-02-03 16:28 Atsakyti Pranešti

  jauciu kaimietukai prisirinko gerimuku…

 4. Anonimas
  2013-02-03 16:27 Atsakyti Pranešti

  kelias siandien tikrai nevalytas. labai slidu. bendrove turetu reikalauti atlyginti nuostolius tu, kurie kelia turi priziureti. kaip suvaldyti tokia masina, kai slidu, tarsi ciuozykla?

Komentaro rašymas