Pristatytas Kultūros rūmų aplinkos būsimas vaizdas

Akmenės rajono savivaldybė vykdo projektą „Naujosios Akmenės kultūros rūmų aplinkos (viešosios erdvės) sutvarkymas ir pritaikymas bendruomenės ir verslo poreikiams“. Techninio projekto korekcijos paslaugą rengia UAB „Šiltas namas“. Savivaldybėje surengtas pasitarimas, kuriame daugiausiai aptarti pėsčiųjų tako, vedančio nuo Kultūros rūmų link stadiono, įrengimo, mažosios architektūros, apšvietimo, apželdinimo klausimai.

Susitikime dalyvavo UAB „Šiltas namas“ atstovai: architektas Kęstutis Bakanauskas, architekte Agnė Babaitytė, apželdintoja Jolita Deresevičienė, projektų vadovas Artūras Čeikus. Išklausyti projektuotojų pasiūlymų ir išsakyti savo pastabas atėjo Savivaldybės ir seniūnijos vadovai, Tarybos nariai, Administracijos specialistai, Naujosios Akmenės gyventojai.

Peržiūrėję baigiamo rengti projekto sprendinius, susirinkusieji diskutavo, išsakė savo lūkesčius, į kuriuos projektuotojų paprašyta atsižvelgti.

Savivaldybės administracijos viešųjų ryšių vyriausioji specialistė Jolanta Šiurkuvienė

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas