Prie geležinkelio pervažų reidus rengę pareigūnai baudė pažeidėjus

Praėjusią savaitę Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai siekdami gerinti eismo situaciją prie geležinkelio pervažų vykdė prevencinę priemonę ir stebėjo, kaip šiose vietose gyventojai laikosi Kelių eismo taisyklių.

Dažniausi eismo dalyvių pažeidimai prie geležinkelio pervažų yra įvažiavimas į geležinkelio pervažą degant draudžiamam šviesoforo signalui, savavališkas užtvaro pakėlimas arba jo apvažiavimas, kelio ženklo „Stop“, kuris pastatytas prieš geležinkelio pervažą, nepaisymas, važiavimas per geležinkelį tam neskirtose vietose ir kt.

Radviliškio rajojo policijos komisariato pareigūnai vykdydami prevencinę priemonę per 2 val. nustatė 7 eismo dalyvius, nesilaikiusius Kelių eismo taisyklių. 2 vairuotojai nepaisė kelio ženklo „Stop“, kuris pastatytas prieš geležinkelio pervažą, ir nesustojo. Jiems surašyti protokolai ir gresia baudos nuo 180 iki 280 eurų, taip pat teisės vairuoti atėmimas iki 6 mėnesių. 5 pėstieji ėjo per geležinkelio pervažą degant draudžiamam šviesoforo signalui. Jiems taip pat surašyti protokolai ir gresia baudos nuo 20 iki 40 eurų.

Panašios akcijos prie geležinkelio pervažų šį mėnesį vyks visoje apskrityje.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas