Prasideda traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninė apžiūra

Informuojama, kad prasideda kasmetinė traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninė apžiūra. Techninės apžiūros tikslas – kontroliuoti ir įvertinti traktorių techninę būklę, siekti, kad eksploatuojami traktoriai nekeltų pavojaus žmonių sveikatai ir žalos aplinkai, patikrinti registracijos duomenis.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrius, atlikdamas juridiniams bei fiziniams asmenims priklausančių traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninę apžiūrą, vadovaujasi Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2002 m. gegužės 30 d. įsakymu Nr. 207 patvirtinta Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų techninės apžiūros tvarka.

Techninė apžiūra yra privaloma visiems registruotiems traktoriams, savaeigėms ir žemės ūkio mašinoms bei jų priekaboms (traktoriams, traktorių bazėje sukonstruotoms savaeigėms mašinoms, savaeigėms žemės ūkio, kelių tiesimo, miškų, komunalinio ūkio darbuose naudojamoms mašinoms, taip pat jų krovininėms priekaboms ir puspriekabėms, savadarbėms priekaboms ir puspriekabėms, medvežės priekaboms, cisterninėms priekaboms, savikrovėms priekaboms, srutvežiams, prikabinamosioms platformoms ir krovininių transporto priemonių priekaboms eksploatuojamoms su traktoriais).

Vadovaujantis registravimo taisyklėmis ga­li­ma ne­re­gist­ruo­ti tų trak­to­rių, prie­ka­bų, ki­tų įren­gi­mų, ku­rie nau­do­ja­mi san­dė­liuo­se, kar­je­ruo­se, fer­mo­se ar kitose uždarose teritorijose. Taip pat neregistruojama kita traktoriais ir savaeigėmis mašinomis tempiama žemės ir miškų ūkio technika ar agregatai. Neregistruojami ir mėš­lo kra­ty­tu­vai, trą­šų bars­ty­tu­vai, tempiami purkštuvai todėl minėtoms priemonėms techninė apžiūra neatliekama, ta­čiau, jei­gu su jais iš­va­žiuo­ja­ma į ke­lią, eis­mo tai­syk­lių rei­ka­la­vi­mus tu­ri ati­tik­ti ir jie.

Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninė apžiūra pagal grafiką Joniškio rajone bus atliekama kovo–birželio ir rugsė­jo mė­ne­siais, į seniūnijas technines apžiūras at­lik­ti bus va­žiuo­ja­ma po du tris kartus. Visas techninių apžiūrų grafikas skelbiamas Joniškio rajono savivaldybės interneto svetainėje.

Joniškio rajono savivaldybės informacija

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas