Po vizito Norvegijoje – šansas užmegzti verslo ryšius

Kovo 20–21 dienomis verslo pritraukimo tikslais suorganizuota kelionė į Norvegiją, Aukros savivaldybę. Dalykinės kelionės metu siekta užmegzti verslo ryšius su Aukros savivaldybėje įsikūrusiomis žuvies perdirbimo įmonėmis.

Aukros savivaldybės verslininkams ir potencialiems investuotojams pristatytas Kelmės rajonas ir jo investicinė aplinka. Į kelionę vyko Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktorė Irena Sirusienė ir Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Lina Samulytė. Norvegijos žuvies augintojai ir perdirbėjai, norėdami prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir vis aukščiau keliamų aplinkosaugos reikalavimų, stengiasi pereiti prie žiedinės ekonomikos. Tokia ekonomika siekia kiek įmanoma sumažinti atliekų kiekį ir išteklių naudojimą pažangiu produktų projektavimu, pakartotiniu produktų naudojimu ir taisymu, perdirbimu, darniu vartojimu ir naujoviškais verslo modeliais. Todėl Norvegijos žuvies gamintojai, norėdami prisidėti prie žiedinės ekonomikos, nusprendė panaudoti žuvies odą: ją perdirbti ir iš jos gaminti natūralią odą, kuri naudojama tekstilės, baldų, avalynės, medicinos pramonėje.

Kadangi Kelmės rajonas jiems pasirodė patrauklus, jie ketina atvykti pas mus šių metų gegužės 9 dieną ir pamatyti Kelmės rajone esančius galimus investicinius objektus, aptarti galimas perspektyvas plėtojant verslą Kelmės rajone.

Tikimasi, kad Norvegijos žuvies perdirbėjai pamatys Kelmę kaip investicijoms patrauklų rajoną.

Savivaldybės administracijos informacija

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas