Po slapstymosi Vladas Damulevičius susitiko su žiniasklaida

Birželio 25-ąją Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Vladas Damulevičius surengė tradicinę spaudos konferenciją. Žiniasklaidos atstovai, praėjusią savaitę nesėkmingai bandę telefonu susisiekti su administracijos direktoriumi, pažėrė jam ne itin malonių klausimų.

Vladas Damulevičius yra vienas iš įtariamųjų Šiaulių arenos byloje. Įtarimai pareikšti dėl galimo piktnaudžiavimo ir tarnybinių pareigų neatlikimo.

Daug klaustukų kyla dėl Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių arenos koncesijos sutarties, kuri buvo pasirašyta dar 2006 metais, vėliau koncesijos sutartis nebuvo peržiūrima. Iškelta byla, kuri perduota Šiaulių apygardos teismui. Teismo posėdis numatytas rugpjūčio pradžioje.

Septyniems prieš keletą metų dirbusios Koncesijos sutarties priežiūros vykdymo komisijos nariams, tarp kurių buvusiems savivaldybės administracijos direktoriams Genadijui Mikšiui, Rimundui Domarkui ir dabartiniam direktoriui V. Damulevičiui pareikšti įtarimai. Kadangi V. Damulevičius dirba politinio pasitikėjimo poste, dėl jo kilo daugiausia diskusijų. Praėjusią savaitę, ketvirtadienį, eiliniame Tėvynės sąjungos-Krikščionių demokratų partijos Šiaulių skyriaus tarybos posėdyje jį svarstė kolegos, tačiau sprendimo nepriėmė.

Nors Šiaulių miesto tarybos koalicijos partneriai žadėjo reikalauti aiškumo ir viešumo, nei Tėvynės sąjungos-Krikščionių demokratų partijos Šiaulių skyrius, nei Šiaulių miesto savivaldybės atstovai informacijos nepateikė. V. Damulevičius kol kas nežino, liks dirbti ar atsistatydins, sustabdys darbo veiklą ar partijos.

Pareiškus įtarimus Tėvynės sąjungos-Krikščionių demokratų partijos Šiaulių skyriaus pirmininkas Rimundas Domarkas atsistatydino. Kas jį pavaduos, kol kas neskelbiama.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 2

  1. as
    2012-06-25 22:24 Atsakyti Pranešti

    kada aferistai sedes uz grotu? Gal po rinkimu .kai nauja banga isvalys siuksles is gen. prokuraturos ir ji prades dirbti?

  2. siaulietis
    2012-06-25 14:32 Atsakyti Pranešti

    Traukti i dienos sviesa visa arenos istorija ir jokio pasigailejimo! Miesto turtas eina veltui, o ne miestieciu naudai !

Komentaro rašymas