Pirmasis A. Sireikos krepšinio mokyklos auklėtinis – jau Japonijoje

Prieš du mėnesius p. Antano Sireikos kvietimu A. Sireikos krepšinio akademijoje Šiauliuose lankėsi krepšinio delegacija iš Japonijos, kurią sudarė „Japan-Lithuania Exchange Centre“ (JLEC) vadovas p. Kenjiro Tamaki, Toyohashi miesto „Sakuragoaka gakuen“ mokyklos vyriausiasis krepšinio treneris p. Satoru Ezaki bei du „Neo Phoenix“ krepšinio komandos vadybininkai. 

Šis vizitas buvo graži dviejų krepšinio akademijų draugystės pradžia. Jau šiandien A. Sireikos krepšinio akademija (ASKA) gali pasidžiaugti pirmaisiais bendradarbiavimo vaisiais – ASKA auklėtiniui Rapolui Venclovui (2000 m.) suteikta trijų metų stipendija mokytis ir treniruotis Pietryčių Japonijoje esančio Toyohashi miesto Sakuragoaka mokykloje.

Vasario pabaigoje šioje mokykloje Toyohashi mieste lankėsi ir Lietuvos ambasadorius Japonijoje p. Egidijus Meilūnas. Anot p. E. Meilūno, „šioje mokykloje Lietuva domimasi jau daugiau nei dešimt metų, kuomet čia mokėsi jaunuolis krepšininkas iš Lietuvos, todėl mūsų šalis jiems yra žinoma ir gerbiama“. Lietuvos ambasadorių mokykla pasitiko su šimtais plevėsuojančių lietuviškų vėliavėlių ir paliko pačius šilčiausius įspūdžius. „Tai labai aukšto lygio mokykla visomis prasmėmis, tiek mokymo proceso, tiek moralės požiūriu. Pagrindinis mokyklos principas – „parengti gyvenimui gerus žmones“ – Vakarų kultūroje vis dar skamba keistai. Ambasadorius mano, kad Rapolui – tai labai gera gyvenimo galimybė, tačiau pripažįsta, kad svarbiausia Rapolui šiuo metu yra įveikti kultūrinius skirtumus ir pramokti japonų kalbą.

Tuo tarpu A. Sireikos krepšinio akademija linki Rapolui kuo didžiausios sėkmės ir tikisi įgyvendinti daugiau tarptautinių projektų!

A. Sireikos krepšinio akademijos informacija ir nuotr.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas