Pigūs ir greiti terminalo „Perlas“ sprendimai

Sumokėti mokesčius, išgryninti pinigus, įsigyti draudimą arba laimingą loterijos bilietą – tai paslaugos, kuriomis pasinaudoti į „3–4“ degalinę užsuka ne tik vietiniai gyventojai, bet ir važiuojantieji pro šalį. Apie tai pasakoja degalinės vadovė Angelė Lukošiūnienė:

3_4-degaline_logo– „3–4“ degalinėje veikia loterijos „Perlas“ terminalas, todėl pas mus galite ne tik įsigyti degalų mažomis kainomis, paskanauti šviežiai keptomis bandelėmis, kava, bet ir išspręsti įvairius buities rūpesčius.

Jeigu prireikė sumokėti komunalinius mokesčius, įmokas už darželį arba socialinį draudimą, tai lengvai ir greitai padarysite mūsų degalinėje. Beje, mokesčiai už įmokas nedideli, o kai kuriais atvejais – apskritai nefiksuojami.

Jeigu skubiai reikia automobilio draudimo, grynųjų pinigų arba atvirkščiai – jais savo sąskaitą norite papildyti, užsukite pas mus. Terminale „Perlas“ vienu metu pateikiami net kelių draudimo bendrovių pasiūlymai. Čia taip pat galite pateikti paraiškas ir greitai gauti geriausius pasiūlymus kreditui, atlikti grynųjų pinigų perlaidas, naudojantis banko kortele, išsiimti ir įnešti pinigus iš ar į savo banko sąskaitą.

Kviečiame užsukti – kad važiuoti ir gyventi būtų patogu!

perlas-logo„3–4“ degalinė

Topolio g. 1, Degučių k., Pakruojo r.

I–VII 0–24 val.

Reklama

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas