„Pavasario taurėje“ iškovota pirmoji vieta

Kovo 12 dieną Šiaulių futbolo akademijos auklėtiniai, gimę 2008 metais dalyvavo futbolo turnyre Kėdainiuose „Pavasario taurei” laimėti.

Turnyre dalyvavo šešios komandos: PFA (Panevėžys), Kauno FM (Kaunas), „Fortūna” (Kaunas), „Kėdainiai” (Kėdainiai) bei dvi Šiaulių FA-2008 komandos.

Antroji ŠFA komanda turnyre laimėjo dvi rungtynes bei patyrė tris pralaimėjimus ir galutinėje rikiuotėje liko ketvirtoje vietoje.

Pirmoji komanda turnyre po finalinių teisėjo švipukų keturis kartus šventė pergales, viena kartą turėjo pripažinti varžovų pranašumą, tačiau vistiek turnye tapo nugalėtojais bei „Pavasario taurę” parsivežė į Šiaulius.

Geriausiu žaidėju antroje ŠFA komandoje išrinktas Gustas Gruodis, pirmoje – Gustas Katarskis, o geriausiu turnyro gynėju pripažintas Armandas Čepas.