Pavasarinis valymosi sezonas – atidarytas

Šią savaitę prasidėjo pavasarinis gatvių, šaligatvių valymas nuo per žiemos sezoną susikaupusių sąnašų, purvo, likusių barstymo medžiagų ir kitų nešvarumų, siekiant išvengti aplinkos oro taršos kietosiomis dalelėmis.

Pirmiausia bus valomos pagrindinės miesto gatvės Tilžės g., Karaliaučiaus g., Architektų g., Žemaitės g., Baltų g., Serbentų g., Dubijos g., Pramonės g., Vytauto g., Aušros al., Trakų g., Vasario 16-osios g., Dvaro g., Varpo g. ir kt., kuriomis vyksta intensyvus pėsčiųjų, transporto priemonių ir viešojo transporto eismas. Planuojama, kad gatvių valymo darbai bus vykdomi visą parą, kad gatvės būtų švariai nuvalytos ir nesusidarytų sąlygos oro taršos padidėjimui. Per kovo mėnesį, jei tik leis oro sąlygos, vakuuminiu būdu bus nuvalyta daugiau kaip 14 Šiaulių miesto gatvių (gatvių ilgis apie 77 km) ir 132 vnt. šaligatvių (šaligatvių, takų plotas apie 570 km2).

Gyventojams primename, kad švarindami savo aplinką, tinkamai tvarkytume susidariusias atliekas. Pastebima, kad nugenėtos medžių, krūmų bei gyvatvorių šakos dedamos prie gatvės važiuojamosios dalies. Tai neteisėtas atsikratymas žaliosiomis atliekomis, už tai numatytos baudos.

Genėjimo atliekas galima pristatyti į didelio gabarito atliekų surinkimo aikšteles, esančias adresais: J. Basanavičiaus g. 168B, Pailių g. 19 (Gytarių mikrorajone), Šiaulių g. 24, Bertužių kaime (prie senojo Kairų sąvartyno).

Didelio gabarito atliekos (nebenaudojami šaldytuvai, baldai ir pan.) surenkamos apvažiavimo būdu. Grafike nurodytą dieną didelio gabarito atliekas palikite prie konteinerių. Su didelio gabarito, elektros ir elektronikos atliekų surinkimo grafiku galite susipažinti. Tokias atliekas taip pat galite pristatyti į didelio gabarito atliekų surinkimo aikšteles.

Primename, kad didelio gabarito atliekų surinkimo aikštelėse atliekos iš gyventojų priimamos nemokamai.

Prisidėkime visi prie mus supančios aplinkos gražinimo.

Parengta pagal Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio ir aplinkos skyriaus informaciją

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas